Проєкти рішень виконавчого комітету

Про створення комісії з питань безоплатної передачі у комунальну власність територіальної громади Червоноградської міської ради моста в районі с. Волсвин Червоноградського району Львівської області від ВП ВТУ ДП "Львіввугілля"


проєкт опубліковано 14.04.2021

 

 

       

 

 

 

ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

  Р І Ш Е Н Н Я

_________________

           м. Червоноград

   №_____

 

 

 

Про створення комісії з питань безоплатної передачі у комунальну     власність      територіальної    громади   Червоноградської міської ради моста в районі с. Волсвин Червоноградського району Львівської області від ВП ВТУ ДП  "Львіввугілля"

 

 

 

 

 

 

 

                   

              Керуючись ст.40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.6 Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", "Порядком безоплатної передачі у комунальну власність об'єктів соціальної сфери, житлового фонду, у тому числі незавершеного будівництва, а також внутрішньогосподарських меліоративних систем колективних сільськогосподарських підприємств, що не підлягали паюванню в процесі реорганізації цих підприємств та передані на баланс підприємств – правонаступників", затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13 серпня 2003р. № 1253, на виконання рішення Червоноградської міської ради від 23.02.2021р. № 219  "Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади Червоноградської міської ради моста в районі с. Волсвин  Червоноградського району Львівської області від ВП ВТУ ДП "Львіввугіля", виконавчий комітет Червоноградської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Створити комісію з питань безоплатної передачі у комунальну власність територіальної громади Червоноградської міської ради моста в районі с.Волсвин Червоноградського району Львівської області від ВП ВТУ ДП "Львіввугіля" у складі згідно додатку.

 

  1. Затвердити Положення про комісію з  питань безоплатної передачі у комунальну власність територіальної громади Червоноградської міської ради моста в районі с. Волсвин  Червоноградського району Львівської області від ВП ВТУ ДП "Львіввугіля", що додається.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Балка Д.І.

 

Міський голова                                                      Андрій  ЗАЛІВСЬКИЙ

 

 

              

           Додаток

до рішення виконавчого комітету                                                                                                                                                                Червоноградської міської ради

                                                                                        _________________   №______

 

 

 

Склад

комісії  з  питань безоплатної передачі у комунальну власність територіальної громади Червоноградської міської ради моста в районі с. Волсвин  Червоноградського району Львівської області від ВП ВТУ ДП "Львіввугіля"

 

 

Голова комісії:  

 

Балко Дмитро Ігорович - перший     заступник    міського    голови з питань діяльності виконавчих  органів ради.                                                                                        

 

Секретар комісії:

Думич Андрій Степанович - начальник управління житлово-комунального господарства Червоноградської міської ради.

Члени комісії:

1.Назарчук Надія Степанівна - начальник відділу фінансування та бухгалтерського обліку, головний бухгалтер виконавчого комітету Червоноградської міської ради.

2.Руденко Сергій Євсейович - заступник технічного директора з протиаварійного та протипожежного захисту ДП "Львіввугілля".

3.Голдаєв Андрій Володимирович - головний маркшейдер ДП "Львіввугілля".

4.Лакін Володимир Вікторович- перший заступник начальника- головний інженер ВП  "Вантажно - транспортне управління".

5.Рибак Володимир Степанович - директор КП "Комунальник".

6.Федак Микола Іванович – головний інженер КП "Комунальник".

7.Матвіїв Наталя Василівна – головний бухгалтер КП "Комунальник".

8.Чачунь Наталя Володимирівна -  начальник дільниці благоустрою КП "Комунальник".

9.Куньо Марія Василівна -  майстер дільниці благоустрою КП "Комунальник".

 

 

 

            

Керуючий справами  виконавчого комітету                   Георгій   ТИМЧИШИН

 

 

 

Затверджено

 

 рішенням виконавчого комітету Червоногардської  міської  ради                                                                                                                       __________  №______________

                                         

ПОЛОЖЕННЯ

про комісію з  питань безоплатної передачі у комунальну власність територіальної громади Червоноградської міської ради моста в районі с. Волсвин  Червоноградського району Львівської області від ВП ВТУ ДП "Львіввугіля".

          

  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.

 

            1.1. Комісія створюється за рішенням виконавчого комітету Червоноградської міської ради.

1.2. Комісія керується ст.40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.6 Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", "Порядком безоплатної передачі у комунальну власність об'єктів соціальної сфери, житлового фонду, у тому числі незавершеного будівництва, а також внутрішньогосподарських меліоративних систем колективних сільськогосподарських підприємств, що не підлягали паюванню в процесі реорганізації цих підприємств та передані на баланс підприємств – правонаступників", затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13 серпня 2003р. № 1253,  рішенням Червоноградської міської ради від 23.02.2021р. № 219  "Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади Червоноградської міської ради моста в районі с. Волсвин  Червоноградського району Львівської області від ВП ВТУ ДП "Львіввугіля".

            1.3. Склад постійно діючої комісії дивись у додатку до зазначеного рішення.

 

  1. ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОБОВ’ЯЗКИ КОМІСІЇ.

 

            2.1. Враховуючи особливостi безоплатної передачі у комунальну власність територіальної громади Червоноградської міської ради моста в районі с. Волсвин  Червоноградського району Львівської області від ВП ВТУ ДП "Львіввугіля" керуватись ст.40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.6 Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", "Порядком безоплатної передачі у комунальну власність об'єктів соціальної сфери, житлового фонду, у тому числі незавершеного будівництва, а також внутрішньогосподарських меліоративних систем колективних сільськогосподарських підприємств, що не підлягали паюванню в процесі реорганізації цих підприємств та передані на баланс підприємств – правонаступників", затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13 серпня 2003р. № 1253,  рішенням Червоноградської міської ради від 23.02.2021р. № 219  "Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади Червоноградської міської ради моста в районі с. Волсвин  Червоноградського району Львівської області від ВП ВТУ ДП "Львіввугіля".

           2.2.   Засідання комісії проводиться на вимогу голови комісії.

2.3. Засідання комісії проводиться  при наявності більшості від загального складу комісії.

2.4.  Рішення приймаються відкритим голосуванням.

2.5. Рішення рахується прийнятим, якщо за нього проголосувало більшість від загальної чисельності комісії.

2.6. Протоколи комісії веде секретар, який подає їх на затвердження у виконавчий комітет Червоноградської міської ради.

  1. ЗАВДАННЯ КОМІСІЇ:

 

           3.1. Здійснювати контроль з питань дотримання чинного законодавства України при здійсненні даної господарської операції.

          3.2.  Про результати  роботи інформувати Червоноградського міського голову.

 

 

 

 

 

Приєднані файли
РІШЕННЯ-ріш.по створенню комісії по передвчі моста від ВТУ.rtf