Знайшли вибухонебезпечний пристрій? Повідомте правоохоронні органи!

Правоохоронці вкотре нагадують – за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами передбачена кримінальна відповідальність.

Якщо ви знайшли боєприпаси (снаряди, патрони, міни та інше) часів Першої чи Другої світових воєн, або сучасні, в жодному разі не наближайтесь до них, тим більше - не несіть їх додому та не розбирайте. Це смертельно небезпечно не лише для вас, а й для оточуючих. Негайно повідомте про знахідку на оперативну лінію 102.

Джерело - Поліція Львівської області

Останнє опубліковане

15.04.2021
Мешканець відшкодував кошти за ремонт розбитих дверей

Громадянин, що кілька місяців тому розбив вхідні двері міської ради, відшкодував вартість заміненого склопакету

15.04.2021
Зустріч з керівництвом Червоноградської ТГ та Червоноградського району

Зустріч щодо організації співпраці та координації зусиль з вирішення питань максимального наповнення місцевого бюджету!