Червоноградська школа №4 представить наше місто на військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»)Майже тридцять роїв із різних навчальних закладів області візьмуть участь в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). Червоноград на цих змаганнях представлятиме команда ЧЗШ №4 під керівництвом педагогів Сергія Климочка та Людмили Садівської.

Свої вміння та навички юнаки та дівчата старшої вікової групи зможуть продемонструвати впродовж 14-18 червня на території туристичної бази “Карпати” у селі Кам’янка Сколівської ТГ, де відбуватиметься гра.

Під час гри для команд передбачили змагання в інтелектуально-мистецькому, фізкультурно-спортивному, військово-прикладному, туристському та суспільно-державницькому комплексах.

Цьогорічну теренову гру “Сокіл” (“Джура”) присвятили 400-річчю Хотинської битви. Нагадаємо, битва між військами Речі Посполитої та Османської імперії біля міста Хотина у 1621 році завершилася перемогою об'єднаних сил Речі Посполитої та українського козацтва. Величезний внесок у знищення османської армії під Хотином зробили запорізькі козаки на чолі з гетьманом Петром Сагайдачним.

За інформацією Львівської обласної державної адміністрації


Категорії

Новини

Останнє опубліковане

18.06.2021
Червоноградка отримала 200 балів на ЗНО!

Андріана Овдей, учениця ЧЗШ№12 отримала найвищий результат на ЗНО з англійської мови. Вітаємо Андріану та її вчителя Уляну Свйонтек з високим досягненням!