У Червонограді - фестиваль «Горна державності», який втілюється в рамках проєкту «Горна державності. Громадянська освіта через історію ремесел»Свято відбудеться 26-27 червня 2021 року в Палаці Потоцьких, куди приїдуть учасники з п'яти регіонів України та розкажуть історію гончарства свого краю.

На території фестивалю протягом двох днів відбуватимуться фантастичні речі - презентація проекту «Відродження Сокальської кераміки», відкрита дискусія щодо підходів та методів громадянської освіти через дослідження історії ремесел, ярмарок майстрів народного мистецтва, урок справедливості для дітей, майстер-класи від майстрів народного мистецтва, конкурси на вправність серед гончарів, лотерея серед відвідувачів заходу, вогняне шоу та випалювання вогняної скульптури! Та ще багато різних цікавих активностей. .

Проект "Горна державності. Громадянська освіта через історію ремесел", в рамках якого проводиться фестиваль, реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Організатори: ГО «Не святі горшки ліплять», Регіональний благодійний фонд «Резонанс», Червоноградський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Партнери: Червоноградська районна рада, Червоноградська міська рада, Палац Потоцьких в Червонограді.


Категорії

Новини

Останнє опубліковане

18.06.2021
Червоноградка отримала 200 балів на ЗНО!

Андріана Овдей, учениця ЧЗШ№12 отримала найвищий результат на ЗНО з англійської мови. Вітаємо Андріану та її вчителя Уляну Свйонтек з високим досягненням!