Червоноградська центральна бібліотека отримала унікальне видання від Українського інституту книгиБібліотечні фонди книгозбірні поповнились гарним подарунком від Українського інституту книги – унікальним 14-томним академічним зібранням творів Лесі Українки, виданим з нагоди 150-річчя від дня її народження.

"Україна чекала на це видання півстоліття. Зібрання відкривається чотирма томами драматургії. Користувачі також зможуть ознайомитися з численними перекладами, зокрема й досі не публікованими фольклорними записами Лесі Українки; художньою прозою; літературною критикою та публіцистикою; записами народної творчості та піснями, записаними з голосу поетеси; листуванням. Надзвичайно цікавим є 10 том видання, куди ввійшла «Стародавня історія східних народів», яку Леся написала для навчання молодшої сестри" - відзначають на сторінці книгозбірні у сооціальній мережі фейсбук


Категорії

Новини

Останнє опубліковане

18.06.2021
Червоноградка отримала 200 балів на ЗНО!

Андріана Овдей, учениця ЧЗШ№12 отримала найвищий результат на ЗНО з англійської мови. Вітаємо Андріану та її вчителя Уляну Свйонтек з високим досягненням!