Червоноград продовжив співпрацю з Антикорупційною ініціативою ЄС9 червня, відбулося підписання меморандуму міського голови Червонограда Андрія Залівського та керівника Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI) Аллана Паг Крістенсена про подовження співпраці. Під час візиту Аллан Паг Крістенсен поспілкувався з депутатами міської ради та відвідав Червоноградську центральну міську лікарню.
В рамках співпраці планується робота в кількох напрямках, зокрема, розширення інструментів прозорості, підзвітності й запобігання корупції, налагодження обміну досвідом і найкращими практиками.
 
«Я нещодавно на посаді керівника EUACI і перше місто доброчесності, яке я вирішив відвідати - це Червоноград, бо саме тут ми маємо потужного партнера. І ми дуже дякуємо міському голові за його відданість і співпрацю» - відзначив Аллан Паг Крістенсен.
 
Ми продовжили співпрацю з Антикорупційною ініціативою ЄС, яка триває ще з 2018 року. Щиро дякую керівнику EUACI Аллану Крістенсену за те, що в рамках візиту міст доброчесності першим він обрав Червоноград. Ми поставили перед собою амбітні цілі - піднятися в рейтингу прозорості міст, запровадивши передбачені меморандумом інструменти для усунення корупційних ризиків. Електронний документообіг, електронний кабінет мешканця, електронна приймальня та аудит КП «Червоноградська центральна міська лікарня» - ці напрацювання втілимо вже найближчим часом. Відтак це дасть можливість мешканцям максимально оперативно отримати відповідь на власну скаргу чи заяву" - 
 

Категорії

Новини

Останнє опубліковане

18.06.2021
Червоноградка отримала 200 балів на ЗНО!

Андріана Овдей, учениця ЧЗШ№12 отримала найвищий результат на ЗНО з англійської мови. Вітаємо Андріану та її вчителя Уляну Свйонтек з високим досягненням!