Негода завдала шкоди адмінкорпусу приймального відділення ЧЦМЛ

Сьогодні, 19 травня, депутати та посадовці Червоноградської міської ради відвідали відреконструйоване приймально-діагностичне відділення, частина приміщень якого внаслідок вчорашньої негоди, зазнала пошкоджень.
"Річ у тому, що на новозбудованому даху над адмінкорпусом приймального відділення зібралась надто велика кількість опадів, а ливневі труби діаметром 100 мм, які були передбачені проектом реконструкції, не впорались із таким об’ємом води" - розповів Андрій Дільний (керівник компанії «Квадратний метр», яка проводила реконструкцію відділення ЧЦМЛ). Він також запевнив, що наслідки негоди в адмінкорпусі компанія-підрядник ліквідує власним коштом , а ливневі труби - замінять на більші за діаметром.

02.08.2021
В конкурсі на заміщення вакантної посади директора Червоноградської бібліотечної системи візьме участь лише одна кандидатка.

24 червня відділ культури Червоноградської міської ради оголосив конкурс на заміщення вакантної посади директора Червоноградської міської централізованої бібліотечної системи. Впродовж 30 календарних днів з дня оголошення, усі охочі мали можливість подати документи для участі в конкурсі.

30.07.2021
30 липня - День протидії торгівлі людьми

Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних ще 2013 року проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. Ключовим завданням цього дня є підвищувати рівень поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми.

30.07.2021
Оголошення!

Наступного тижня відбудеться засідання спільної депутатської комісії (з питань економічного розвитку, комунального господарства та з питань торгівлі) щодо визначення та встановлення порядку надання в оренду п’яти торгівельних місць КП «Червоноградський ринок», що по вул. Богдана Хмельницького.