В Червонограді встановлять 10 дорожніх знаків

24.11.2021
ПОШИРИТИ

23 листопада, під час засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради, члени виконкому проголосували за внесення змін в схему розміщення дорожніх знаків у Червонограді.
Відтак, КП «Комунальник» встановить дорожні знаки «зупинка заборонена»:
 - по вул. Богуна ( на перетині з вул. Будівельна)
 -  по вул. Богуна ( на перетині з вул. Б. Хмельницького)
 -  по пр.Шевченка,24
 - по пр.Шевченка,26.

Зокрема, дорожні знаки по вулиці Богуна буде встановлено, відповідно до звернення працівників ДСНС, аби забезпечити безперешкодний виїзд спеціалізованого транспорту.

По пр. Шевченка –перехрестя з вул. В. Івасюка встановлять дорожній знак «Напрям руху по смугах».

Коментувати як сторінка Червоноградська міська рада