ЗНО - 2022. Як це буде?

23.11.2021
ПОШИРИТИ

Про терміни зовнішнього незалежного оцінювання ( далі – ЗНО) Реєстрація з 01 лютого до 09 березня 2022 р. Основна сесія з 23 травня до 17 червня 2022 р. Додаткова сесія – 23 червня до 15 липня 2022 р

Учасники ЗНО зможуть обирати предмети з переліку : українська мова, українська мова і література, історія України, математика, математика рівня стандарт, біологія, хімія, фізика, географія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

Кожен учасник ЗНО матиме змогу скласти тест із п’яти предметів безкоштовно.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з чотирьох предметів:

1) з української мови;

2) з математики рівня стандарт

3) з іноземної мови або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття)

4) та четвертого предмета (із переліку предметів ЗНО) за вибором випускників та учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної освіти та вищої освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2022 році зараховуватимуть як результати державної підсумкової атестації (ДПА).

Тестові матеріали для ЗНО з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії будуть перекладені мовами національних меншин.

Для участі в конкурсі на навчання у заклади вищої освіти України абітурієнти зможуть подати Сертифікат ЗНО з 2019 по 2022 роки.

Абітурієнти матимуть право подати до п’яти заяв (на місця державного та регіонального замовлення) (п.1 р.VI Умови прийому).

Розширено перелік спеціальностей для вступу в магістратуру, на які необхідно буде проходити єдине фахове вступне випробування (Умови прийому).

Результати ЄВІ за 2020 - 2022 роки – дійсні.

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує майбутніх абітурієнтів відвідати наш сайт www.lv.testportal.gov.ua і скористатись матеріалами для підготовки до ЗНО: програми ЗНО, характеристики сертифікаційних робіт ЗНО 2022 року та пройти онлайнове тестування тощо.

Додаткова інформація:

www. testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти;

www.lv.testportal.gov.ua. – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти;

0322422660 - гаряча лінія Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.