Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного плануванняПовна назва документа та стислий виклад його змісту : «План зонування території в межах вул. Львівської, лісового масиву з північної сторони, залізничної колії та місцевого проїзду на шахту «Надія» м. Соснівка Червоноградської територіальної громади Червоноградського району Львівської області».

 

У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування, те, якою мірою документ державного планування визначає умови для реалізації певних видів господарської діяльності; ймовірні наслідки (для довкілля, у тому числі для здоров’я населення ); виправдані альтернативи, які необхідно розглянути, у тому числі якщо документ державного планування не буде затверджено тощо.

Замовник – Виконавчий комітет Червоноградської міської ради Львівської області.

Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування місцевого рівня : Червоноградська міська рада Червоноградського району Львівської області.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) ознайомитись із Заявою про визначення обсягу СЕО можна  на офіційному веб-сайті Червоноградської міської ради : https://www.chervonograd-rada.gov.ua/ в розділі : "Управління громадою – Виконавчі органи – Підрозділи – Управління містобудування та архітектури – Проєкти містобудівної документації".

б) строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО 15 календарних днів з дня оприлюднення ;       

в) згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;

г) зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО необхідно подати до Червоноградської міської ради ( 80100, Львівська область, місто Червоноград, пр. Шевченка, 19, електронна пошта : chervonogradmvk@loda.gov.ua  ) в термін до 15 днів з дня оприлюднення. Відповідальна особа – Балко Дмитро Ігорович.                                                      Контактний телефон: +38(03249)3-23-46. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.


Категорії

Новини

Останнє опубліковане

11.05.2021
З 1 вересня за пенсією - у банк!

Як поінформувала начальниця Червоноградського відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду України Світлана Сідельник, з 1 вересня виплата пенсій має відбуватись лише через банківські установи