Великдень для захисників!Волонтери ГО «Автомайдан Червоноград» та ГО «Суспільна перспектива» зібрали й повезли для захисників великодні смаколики та дитячі листівки, і щиро дякують кожному, хто долучився до цієї доброї справи.

"Щира подяка усім,хто долучився до акції "Великодній кошик для Захисників". Дякуємо Галині Петрівні Лобащук з міського відділу освіти за організацію акції по закладах освіти. Щира подяка учням, батькам та педагогічним колективам шкіл та дошкільних навчальних закладів м.Червонограда, смт.Гірник, м.Соснівки, котрі зі щирою душею долучилися до великодніх подарунків для воїнів, дякуємо заст.міського голови Ковалю Володимиру Степановичу. Щиро дякуємо нашим підприємцям: Дільному Андрію, Прокоповичу Богдану,Городецькому Ігору,дякуємо директору шахти "Червоноградська" Красю Вадиму та Незалежній Профспілці Гірників України в особі Віктора Оренчука за допомогу у придбанні будівельних матеріалів, які дуже необхідні військовим. З великою вдячністю хочемо відзначити постійну фінансову допомогу наших парафіян церкви Пресвятої Богородиці Владичиці України та отця Володимира Ващука,парафіян собору св.Володимира та отця Івана Білоуса. Щиро вдячні усім хто долучився до акції,дякуємо за підтримку та розуміння,нехай Господь оберігає наших дорогих захисників,а радісне свято Пасхи подарує довгоочікуваний мир та перемогу!!!"- написав на своїй сторінці у соціальній мережі голова ГО "Автомайдан-Червоноград" Ігор Предко.

 


Категорії

Новини

Останнє опубліковане

11.05.2021
З 1 вересня за пенсією - у банк!

Як поінформувала начальниця Червоноградського відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду України Світлана Сідельник, з 1 вересня виплата пенсій має відбуватись лише через банківські установи