У Червонограді відкриють Будинок воїна

У п’ятницю, 15 жовтня, відбудеться відкриття у Червонограді "Будинку воїна", як структурного підрозділу Будинку ветерана у Львові. Головна мета цього закладу - створення умов для соціально-психологічної адаптації ветеранів, діючих військовослужбовців на етапі переходу до цивільного життя, підтримка їх сімей та родин загиблих воїнів.

Концепція діяльності червоноградського підрозділу "Будинку воїна" передбачає
 - психологічну адаптацію (індивідульні заняття, групові тренінги, робота з родинами, арт-терапія);
 - освітні проєкти (перекваліфікація, мотиваційні програми);
 - дозвілля (цільові акції, дозвілля для родин);
 - правові питання (юридичні консультації).

Координатором відкриття червоноградського підрозділу "Будинку воїна" є учасник АТО Михайло Палюга.

13.10.2021
Межі Соснівки змінено. Як це було?

6 жовтня Верховна Рада прийняла постанову № 1796-IX «Про зміну і встановлення меж міста Соснівки Червоноградського району Львівської області». Відповідно до постанови, було вирішено змінити межі міста Соснівки, збільшивши територію міста на 102,5924 гектара земель, і затвердити територію міста Соснівки загальною площею 300,5924 гектара земель.

13.10.2021
Хто може стати Амбасадором психічного здоров’я?

Психічні розлади – одна з найбільш табуйованих тем. Люди, які пережили такий досвід, звикли мовчати про нього, адже стигма та упередження тиснуть. Програма Амбасадорів психічного здоров’я – наша можливість створити дружнє та безпечне суспільство, де досвід життя з психічним розладом важливий, а звертатись по допомогу – нормально. Наші партнери Психічне здоров'я для України шукають амбасадорів з усієї країни, щоби разом творити зміни.

У Червонограді відкриють Будинок воїна

15 жовтня за адресою Корольова, 8 відбудеться відкриття червоноградської філії Будинку воїна. Координуватиме його роботу атовець Михайло Палюга. Зовсім нещодавно Михайло отримав статус радника міського голови Червонограда у справах ветеранів.