Як Червоноград святкуватиме День захисників і захисниць України?

Цьогоріч, 14 жовтня, в Україні відзначають День захисників та захисниць України, 79-у річницю створення УПА та День українського козацтва. З цієї нагоди в Червонограді заплановано такі заходи:
О 10:00 з вічевої площі на Сілецьке та Бендюзьке кладовища, а також на цвинтар в Соснівці вирушить автобус для воїнів УПА та всіх охочих.
О 17:00 червоноградців запрошують долучитись до урочистої академії, яка відбудеться в Народному домі.

Усі заходи відбудуться з дотриманням карантинних вимог.

13.10.2021
Межі Соснівки змінено. Як це було?

6 жовтня Верховна Рада прийняла постанову № 1796-IX «Про зміну і встановлення меж міста Соснівки Червоноградського району Львівської області». Відповідно до постанови, було вирішено змінити межі міста Соснівки, збільшивши територію міста на 102,5924 гектара земель, і затвердити територію міста Соснівки загальною площею 300,5924 гектара земель.

13.10.2021
Хто може стати Амбасадором психічного здоров’я?

Психічні розлади – одна з найбільш табуйованих тем. Люди, які пережили такий досвід, звикли мовчати про нього, адже стигма та упередження тиснуть. Програма Амбасадорів психічного здоров’я – наша можливість створити дружнє та безпечне суспільство, де досвід життя з психічним розладом важливий, а звертатись по допомогу – нормально. Наші партнери Психічне здоров'я для України шукають амбасадорів з усієї країни, щоби разом творити зміни.

У Червонограді відкриють Будинок воїна

15 жовтня за адресою Корольова, 8 відбудеться відкриття червоноградської філії Будинку воїна. Координуватиме його роботу атовець Михайло Палюга. Зовсім нещодавно Михайло отримав статус радника міського голови Червонограда у справах ветеранів.