У Червонограді відкриють Будинок воїна

15 жовтня за адресою Корольова, 8 відбудеться відкриття червоноградської філії Будинку воїна. Координуватиме його роботу атовець Михайло Палюга. Зовсім нещодавно Михайло отримав статус радника міського голови Червонограда у справах ветеранів.

Програма відкриття
13:00 - патріотичний майстер - клас для наймолодших від Будинку дитячої та юнацької творчості.
14:00- зустріч із військовими письменниками та презентація їхніх книг -Влада Якушева та Ірини Вовк.
14:00 - практикум з медичної частини від військовослужбовців (паралельно із поетичною зустріччю)
15:00 - офіційне відкриття
16:00 - вечір патріотичної пісні з Софією Фединою та Зеником Медюхом
18:00 - кінопоказ "Незламні" від ГО Апостольська Чота
А ще багато теплих розмов та приємних зустрічей!
Запрошуємо!

13.10.2021
Межі Соснівки змінено. Як це було?

6 жовтня Верховна Рада прийняла постанову № 1796-IX «Про зміну і встановлення меж міста Соснівки Червоноградського району Львівської області». Відповідно до постанови, було вирішено змінити межі міста Соснівки, збільшивши територію міста на 102,5924 гектара земель, і затвердити територію міста Соснівки загальною площею 300,5924 гектара земель.

13.10.2021
Хто може стати Амбасадором психічного здоров’я?

Психічні розлади – одна з найбільш табуйованих тем. Люди, які пережили такий досвід, звикли мовчати про нього, адже стигма та упередження тиснуть. Програма Амбасадорів психічного здоров’я – наша можливість створити дружнє та безпечне суспільство, де досвід життя з психічним розладом важливий, а звертатись по допомогу – нормально. Наші партнери Психічне здоров'я для України шукають амбасадорів з усієї країни, щоби разом творити зміни.

У Червонограді відкриють Будинок воїна