Червоноградців запрошують на літературну зустріч з Остапом ДроздовимЯка вона ідентичність? Бандерівська, галичанська, українська, селянська, рускоговоряща чи православна? А може какаяразніца? Як все ж дійти до себе і не згубити любов до країни, в якій народився? На ці та багато інших питань, які заховані між сторінками романів "№1" та "№2" шукатимемо відповідей з письменником та журналістом Остапом Дроздовим під час вечірньої зустрічі у Червонограді 13 жовтня.
 Запрошуємо червоноградців та гостей міста на "Вечір з письменником" та скористатись можливістю поспілкуватись з автором та придбати книги з автографом.
---------------
Початок заходу: 18:00
День: 13 жовтня 2021 року
Організатор: Громадська ініціатива Літ/UA
Гостинно приймає: Arlette Cafe в ТРЦ Кристинопіль
Модерує: Irena Janicka
ВХІД ВІЛЬНИЙ
---------------
Про книги:
 
Роман Остапа Дроздова «№1» — це сповідь кількох поколінь, об’єднаних наскрізною ідеєю — відстояти свою ідентичність.
Це родинна сага з драматичними поворотами долі та одразу декілька біографій на тлі різних епох, в якій відвертість автора межує з публічним оголенням до найпотаємнішого. Життєствердний і нестандартний погляд на будні за вікном, який викливає одночасно і плач, і сміх - це саме життя.
 
Роман Остапа Дроздова «№ 2» — починаючи ХХ століттям до дня завтрашнього книга веде читача від рідного Львова й голодоморного Приазов’я до діаспорного Неаполя і далекої Австралії.
Найголовнішим, центральним персонажем роману є Країна як така. Не У, а просто Країна, яка то мотивує, то дратує, то зачаровує, то обурює, то ощасливлює, то виштовхує. І що б не переживали персонажі роману в приватному житті, усе одно вони гостро відчувають крижаний подих Країни, від якої нікуди не дітися і яку ти мусиш полюбити навіть усупереч.
 
 

Категорії

Новини

Останні новини

13.10.2021
Межі Соснівки змінено. Як це було?

6 жовтня Верховна Рада прийняла постанову № 1796-IX «Про зміну і встановлення меж міста Соснівки Червоноградського району Львівської області». Відповідно до постанови, було вирішено змінити межі міста Соснівки, збільшивши територію міста на 102,5924 гектара земель, і затвердити територію міста Соснівки загальною площею 300,5924 гектара земель.

13.10.2021
Хто може стати Амбасадором психічного здоров’я?

Психічні розлади – одна з найбільш табуйованих тем. Люди, які пережили такий досвід, звикли мовчати про нього, адже стигма та упередження тиснуть. Програма Амбасадорів психічного здоров’я – наша можливість створити дружнє та безпечне суспільство, де досвід життя з психічним розладом важливий, а звертатись по допомогу – нормально. Наші партнери Психічне здоров'я для України шукають амбасадорів з усієї країни, щоби разом творити зміни.

13.10.2021
У Червонограді відкриють Будинок воїна

15 жовтня за адресою Корольова, 8 відбудеться відкриття червоноградської філії Будинку воїна. Координуватиме його роботу атовець Михайло Палюга. Зовсім нещодавно Михайло отримав статус радника міського голови Червонограда у справах ветеранів.