У межах підписаного листа сторони домовилися про взаємний обмін інформацією, яка може бути цікавою для громад та сприятиме співпраці між муніципалітетами. У подальшому заплановані спільні зустрічі та організація заходів.

Підписання листа про наміри щодо співпраці відбулося одразу після пленарного зібрання громад-партнерів з України і Словенії, яке проходило в місті Києві 13 вересня. Мета цього зібрання – визначити потенційні напрями співпраці між громадами та розпочати планування заходів з обміну досвідом, знаннями і навичками.