Соснівка запрошує на етно-фестивальЕтно- фестиваль «Брама часу» - це інтеграційний день, що об’єднує людей різних поколінь та сфер діяльності заради прекрасного - безцінних усмішок дітей та щастя їх родин. Це буде чудова нагода через призму сімейного дозвілля, творчості та краси долучитись усією сім’єю, цілою родиною, до розвитку талановитих та здібних соснівських дітлахів.

Основна концепція заходу буде збудована за принципом “діти для дітей”, коли хлопчаки та дівчатка зможуть зініціювати та створити свою атмосферу свята, магії та краси, залучити своїх батьків, дідусів, бабусь до події для того, щоб зібрати необхідні ресурси на реалізацію мрій дітей з сімей, в яких є менше можливостей.

У програмі «Брама часу» планується показ цікавих за своєю концепцією дефіле. Після чого, відбуватимуться авторські майстер – класи. Родзинкою фестивалю стануть виступи талановитих соснівчан та популярних виконавців української пісні. А ще шоуруми, фотозони та смачнющі українські смаколики.

Все дійство відбудеться 26 вересня , з 14 .00 і до самого вечора у Соснівському парку. Вхід вільний.


Категорії

Новини

Останні новини

17.09.2021
18 вересня - Міжнародний день чистих берегів та Всесвітній день моніторингу води

З метою привернення уваги громадськості до проблем засмічення водних об'єктів, дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища та підвищення екологічної свідомості населення щорічно проводиться екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів».

16.09.2021
Червоноградська громада розвиває співпрацю з муніципалітетом із Словенії!

14 вересня Червоноградський міський голова Андрій Залівський та міський голова муніципалітету Трбовлє пані Маї Хвала підписали лист про наміри щодо співпраці Червоноградської громади з муніципалітетом Трбовлє (Республіка Словенія). Це стало можливим завдяки Програмі ULEAD з Європою / ULEAD with Europe в рамках Ініціативи «Мости довіри. Налагодження стійкого партнерства між громадами України та Словенії!».

15.09.2021
У Волсвині ремонтують дорогу!

У Волсвині розпочався капітальний ремонт дороги на двох відрізках по вулиці Шептицького, протяжністю орієнтовно 400 метрів. Замовник робіт – департамент дорожнього господарства ЛОДА. Вартість ремонту – 1 млн 520 тис грн. Підрядна організація, яка здійснюватиме ремонтні роботи – ПП «Рома».