Соснівка запрошує на етно-фестиваль

Етно- фестиваль «Брама часу» - це інтеграційний день, що об’єднує людей різних поколінь та сфер діяльності заради прекрасного - безцінних усмішок дітей та щастя їх родин. Це буде чудова нагода через призму сімейного дозвілля, творчості та краси долучитись усією сім’єю, цілою родиною, до розвитку талановитих та здібних соснівських дітлахів.

Основна концепція заходу буде збудована за принципом “діти для дітей”, коли хлопчаки та дівчатка зможуть зініціювати та створити свою атмосферу свята, магії та краси, залучити своїх батьків, дідусів, бабусь до події для того, щоб зібрати необхідні ресурси на реалізацію мрій дітей з сімей, в яких є менше можливостей.

У програмі «Брама часу» планується показ цікавих за своєю концепцією дефіле. Після чого, відбуватимуться авторські майстер – класи. Родзинкою фестивалю стануть виступи талановитих соснівчан та популярних виконавців української пісні. А ще шоуруми, фотозони та смачнющі українські смаколики.

Все дійство відбудеться 26 вересня , з 14 .00 і до самого вечора у Соснівському парку. Вхід вільний.