Реабілітація учасників АТО (ООС), які потребують психологічної допомоги.

Щодо реабілітації від наслідків травмуючих подій, які призвели до алкогольної чи наркотичної залежності учасників АТО/ООС Рішенням Львівської обласної ради від 18.02.2021р. № 53 затверджено Комплексну програму соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО/ООС та їхніх родин, бійців – добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки ( далі – Комплексна програма ).
Одним із заходів Комплексної програми є психологічна підтримка та подолання наслідків травмуючих подій учасників АТО/ООС.
Департаментом соціального захисту населення ОДА закуплено соціальну послугу психологічної реабілітації та духовного відновлення від наслідків травмуючих подій, які призвели до алкогольної чи наркотичної залежності учасників АТО/ООС.

За результатами проведених відкритих торгів переможцем визначено Благодійний Фонд «Назарет». Реабілітаційна програма БФ «Назарет» допомагає узалежненій людині сформувати нову, адекватну і тверезу концепцію свого захворювання ( залежності ), допомагає навчитися жити з хворобою на рівні свідомого контролю. Поступово відбувається переоцінка як самого себе так і своїх потенційних можливостей, а також міжусобних контактів.

Учасники АТО/ООС – потенційні учасники реабілітаційної програми ( за необхідності – члени сім’ї таких осіб ) за рахунок коштів обласного бюджету можуть скористатися послугою психологічної реабілітації та духовного відновлення від наслідків травмуючих подій, які привели до алкогольної чи наркотичної залежності. Проект програми та контакти реабілітаційного центру у додатку.

Бажаючих скористатися послугою психологічної реабілітації та духовного відновлення від наслідків травмуючих подій, які призвели до алкогольної чи наркотичної залежності, просимо повідомити управління праці та соціального захисту населення Червоноградської міської ради до 20.09.2021р., контактний телефон (03249) 4-65-93.

Приєднані файли
Проект програми реабілітації для узалежненної особи терміном до 3 (1).docx