Реабілітація учасників АТО (ООС), які потребують психологічної допомоги.Щодо реабілітації від наслідків травмуючих подій, які призвели до алкогольної чи наркотичної залежності учасників АТО/ООС Рішенням Львівської обласної ради від 18.02.2021р. № 53 затверджено Комплексну програму соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО/ООС та їхніх родин, бійців – добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки ( далі – Комплексна програма ).
Одним із заходів Комплексної програми є психологічна підтримка та подолання наслідків травмуючих подій учасників АТО/ООС.
Департаментом соціального захисту населення ОДА закуплено соціальну послугу психологічної реабілітації та духовного відновлення від наслідків травмуючих подій, які призвели до алкогольної чи наркотичної залежності учасників АТО/ООС.
 
За результатами проведених відкритих торгів переможцем визначено Благодійний Фонд «Назарет». Реабілітаційна програма БФ «Назарет» допомагає узалежненій людині сформувати нову, адекватну і тверезу концепцію свого захворювання ( залежності ), допомагає навчитися жити з хворобою на рівні свідомого контролю. Поступово відбувається переоцінка як самого себе так і своїх потенційних можливостей, а також міжусобних контактів.
 
Учасники АТО/ООС – потенційні учасники реабілітаційної програми ( за необхідності – члени сім’ї таких осіб ) за рахунок коштів обласного бюджету можуть скористатися послугою психологічної реабілітації та духовного відновлення від наслідків травмуючих подій, які привели до алкогольної чи наркотичної залежності. Проект програми та контакти реабілітаційного центру у додатку.
 
Бажаючих скористатися послугою психологічної реабілітації та духовного відновлення від наслідків травмуючих подій, які призвели до алкогольної чи наркотичної залежності, просимо повідомити управління праці та соціального захисту населення Червоноградської міської ради до 20.09.2021р., контактний телефон (03249) 4-65-93.
 
 
Приєднані файли
Проект програми реабілітації для узалежненної особи терміном до 3 (1).docx

Категорії

Новини

Останні новини

17.09.2021
18 вересня - Міжнародний день чистих берегів та Всесвітній день моніторингу води

З метою привернення уваги громадськості до проблем засмічення водних об'єктів, дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища та підвищення екологічної свідомості населення щорічно проводиться екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів».

16.09.2021
Червоноградська громада розвиває співпрацю з муніципалітетом із Словенії!

14 вересня Червоноградський міський голова Андрій Залівський та міський голова муніципалітету Трбовлє пані Маї Хвала підписали лист про наміри щодо співпраці Червоноградської громади з муніципалітетом Трбовлє (Республіка Словенія). Це стало можливим завдяки Програмі ULEAD з Європою / ULEAD with Europe в рамках Ініціативи «Мости довіри. Налагодження стійкого партнерства між громадами України та Словенії!».

15.09.2021
У Волсвині ремонтують дорогу!

У Волсвині розпочався капітальний ремонт дороги на двох відрізках по вулиці Шептицького, протяжністю орієнтовно 400 метрів. Замовник робіт – департамент дорожнього господарства ЛОДА. Вартість ремонту – 1 млн 520 тис грн. Підрядна організація, яка здійснюватиме ремонтні роботи – ПП «Рома».