Інформує управління праці і соціального захисту населення: дітей пільгових категорій запрошують на оздоровлення та відпочинок!

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що в ДП “УДЦ “Молода гвардія” (м. Одеса ) з 27 вересня по 17 жовтня 2021 року, можна оздоровити дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, віком від 7 до 18 років.

Бажаючих оздоровити своїх дітей зазначеної категорії, просимо звертатися до управління за адресою:
вул. Сокальська, 1, каб. 310 (III поверх), телефон 4-10-65, 0671506160.