Станцію знезалізнення готують до введення в експлуатацію

Сьогодні, 14 вересня, заступник міського голови Микола Мисак та начальник відділу капітального будівництва Червоноградської міської ради Петро Павлюк оглянули хід пусконалагоджувальних робіт на станції знезалізнення Бендюзького водозабору.
Як повідомив представник генерального підрядника, компанії «Діфрано юніон» Олексій Бець, монтажні роботи на станції уже завершено - відбувається підготовче промивання фільтрів. Наразі, випробовування обладнання відбувається в ручному режимі, а вже наступного тижня, коли на об’єкт приїдуть фахівці з програмного забезпечення, станція запрацює автоматизовано.

Після проведення усіх підготовчих робіт та налаштувань, орієнтовно через 10 днів, станцію знезалізнення можна вводити в експлуатацію, запевняє Олексій Бець.