Засідання сесії Червоноградської міської ради відбудеться 16 вересня, о 10:00

У четвер, 16 вересня, відбудеться чергове засідання сесії Червоноградської міської ради, під час якого обранцям громади належить розглянути понад 100 питань порядку денного.
Зокрема, депутати заслухають
- про виконання бюджету Червоноградської міської територіальної громади за січень-червень 2021 року та внесення змін до бюджету Червоноградської міської територіальної громади на 2021 рік
- про утворення старостинських округів натериторії Червоноградської міської територіальної громади
- про звіт директора КП“Соснівкажитлокомунсервіс” щодо діяльності комунального підприємства