У Червонограді відсвяткували День фізичної культури і спорту.10 вересня, на стадіоні «Шахтар» вперше в Червонограді відбувся турнір пам’яті ветеранів шахтарського краю та тренера ФК "Шахтар" Володимира Криштофа. Товариський матч між ветеранами «Шахтар» (Червоноград) - «Рочин» (Соснівка) завершився рахунком 2:2

11 вересня, в рамках святкування Дня фізичної культури та спорту, червоноградці та гості міста мали нагоду познайомитись із діяльністю місцевих клубів єдиноборств. Адже в парку культури та відпочинку відбулись показові поєдинки з тхеквондо, дзюдо, боксу, карате, греко-римської боротьби та змішаних бойових мистецтв.


Категорії

Новини

Останні новини

17.09.2021
18 вересня - Міжнародний день чистих берегів та Всесвітній день моніторингу води

З метою привернення уваги громадськості до проблем засмічення водних об'єктів, дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища та підвищення екологічної свідомості населення щорічно проводиться екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів».

16.09.2021
Червоноградська громада розвиває співпрацю з муніципалітетом із Словенії!

14 вересня Червоноградський міський голова Андрій Залівський та міський голова муніципалітету Трбовлє пані Маї Хвала підписали лист про наміри щодо співпраці Червоноградської громади з муніципалітетом Трбовлє (Республіка Словенія). Це стало можливим завдяки Програмі ULEAD з Європою / ULEAD with Europe в рамках Ініціативи «Мости довіри. Налагодження стійкого партнерства між громадами України та Словенії!».

15.09.2021
У Волсвині ремонтують дорогу!

У Волсвині розпочався капітальний ремонт дороги на двох відрізках по вулиці Шептицького, протяжністю орієнтовно 400 метрів. Замовник робіт – департамент дорожнього господарства ЛОДА. Вартість ремонту – 1 млн 520 тис грн. Підрядна організація, яка здійснюватиме ремонтні роботи – ПП «Рома».