У Червонограді відсвяткували День фізичної культури і спорту.

10 вересня, на стадіоні «Шахтар» вперше в Червонограді відбувся турнір пам’яті ветеранів шахтарського краю та тренера ФК "Шахтар" Володимира Криштофа. Товариський матч між ветеранами «Шахтар» (Червоноград) - «Рочин» (Соснівка) завершився рахунком 2:2

11 вересня, в рамках святкування Дня фізичної культури та спорту, червоноградці та гості міста мали нагоду познайомитись із діяльністю місцевих клубів єдиноборств. Адже в парку культури та відпочинку відбулись показові поєдинки з тхеквондо, дзюдо, боксу, карате, греко-римської боротьби та змішаних бойових мистецтв.