ГО "Ніка" виборола 1 місце в обласній спартакіаді для людей з інвалідністю

Впродовж двох днів, 8 та 9 вересня, в ОЛК "Ровесник" проходила 34 обласна Спартакіада: фізкультурно-спортивна реабілітація для людей з інвалідністю.
Мета заходу – залучити якомога більшу кількість людей з інвалідністю до системних занять фізкультурою й спортом для подальшої їхньої соціальної інтеграції, адаптації та реабілітації.

Участь у спартакіаді взяла ГО "Ніка" і за результатами змагань у загальнокомандному заліку громадська організація здобула 1 місце. Зокрема, Андрій Яремкевич та Анна Шот вибороли 2 місце у змаганнях з бочче (гра з набором м'ячів, що входить до переліку паралімпійських видів спорту), Олена Хайсанова зайняла 2 місце у датрсі та 2 місце в бігу на 60 метрів, а Дмитро Семчий виборов 1 місце у стрибках в довжину та 2 місце в бігу на 60-метрівку.

Вітаємо ГО "Ніку" з перемогою та бажаємо нових спортивних досягнень!