ГО "Ніка" виборола 1 місце в обласній спартакіаді для людей з інвалідністюВпродовж двох днів, 8 та 9 вересня, в ОЛК "Ровесник" проходила 34 обласна Спартакіада: фізкультурно-спортивна реабілітація для людей з інвалідністю.
Мета заходу – залучити якомога більшу кількість людей з інвалідністю до системних занять фізкультурою й спортом для подальшої їхньої соціальної інтеграції, адаптації та реабілітації.
 
Участь у спартакіаді взяла ГО "Ніка" і за результатами змагань у загальнокомандному заліку громадська організація здобула 1 місце. Зокрема, Андрій Яремкевич та Анна Шот вибороли 2 місце у змаганнях з бочче (гра з набором м'ячів, що входить до переліку паралімпійських видів спорту), Олена Хайсанова зайняла 2 місце у датрсі та 2 місце в бігу на 60 метрів, а Дмитро Семчий виборов 1 місце у стрибках в довжину та 2 місце в бігу на 60-метрівку.
 
Вітаємо ГО "Ніку" з перемогою та бажаємо нових спортивних досягнень!

Категорії

Новини

Останні новини

17.09.2021
18 вересня - Міжнародний день чистих берегів та Всесвітній день моніторингу води

З метою привернення уваги громадськості до проблем засмічення водних об'єктів, дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища та підвищення екологічної свідомості населення щорічно проводиться екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів».

16.09.2021
Червоноградська громада розвиває співпрацю з муніципалітетом із Словенії!

14 вересня Червоноградський міський голова Андрій Залівський та міський голова муніципалітету Трбовлє пані Маї Хвала підписали лист про наміри щодо співпраці Червоноградської громади з муніципалітетом Трбовлє (Республіка Словенія). Це стало можливим завдяки Програмі ULEAD з Європою / ULEAD with Europe в рамках Ініціативи «Мости довіри. Налагодження стійкого партнерства між громадами України та Словенії!».

15.09.2021
У Волсвині ремонтують дорогу!

У Волсвині розпочався капітальний ремонт дороги на двох відрізках по вулиці Шептицького, протяжністю орієнтовно 400 метрів. Замовник робіт – департамент дорожнього господарства ЛОДА. Вартість ремонту – 1 млн 520 тис грн. Підрядна організація, яка здійснюватиме ремонтні роботи – ПП «Рома».