У Червонограді - Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії “Галицькі Вакації”- 2021!

Організатори фестивалю-конкурсу «Галицькі вакації» - Червоноградський Народний дім, Громадська організація «Червоноградське відділення Львівського обласного фонду культури» - щиро запрошують шанувальників народного танцю на справжнє свято народної хореографії, що відбудеться у нашому місті 19-го вересня.

Цьогоріч очікують понад 20 хореографічних колективів із різних куточків України. Червоноградці та гості міста вже традиційно зможуть безкоштовно відвідати заплановане дійство, конкурсна програма якого проходитиме в Великій залі Червоноградського Народного дому, а
 гала-концерт, запланований в парку Культури на відкритій сцені.
Фестиваль відбудеться за підтримки Червоноградської міської ради, Червоноградської районної ради, Львівського відділення Національної Хореографічної Спілки України, Народного ансамблю танцю «Молодість»Спілки ветеранів АТО Червонограда ВОЛЯ

«Галицькі вакації» - культурно-мистецький захід, покликаний сприяти становленню і розвитку мистецтва і національної культури України, формуванню духовно-естетичних цінностей шляхом підтримки дитячо-юнацької творчості.

Програма фестивалю :

9.30 – заїзд учасників
10.00 - урочисте відкриття
10.30 - конкурсний перегляд ( Велика зала Червоноградського Народного дому)
15.30 - Парад учасників фестивалю ( Парк культури)
Гала-концерт та нагородження призерів та переможців фестивалю-конкурсу (Відкрита сцена Червоноградського Народного дому).