Для сімей, у яких виховується четверо і більше дітей передбачено кошти на придбання навчального приладдя!В обласному бюджеті на 2021 рік передбачено кошти на придбання навчального приладдя дітям із багатодітних сімей. Право на отримання коштів мають багатодітні сім’ї, у яких виховуються четверо і більше дітей, які відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям віком до 18 років, включаючи дітей, які навчаються за денною формою навчання у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.

          Для отримання допомоги представнику багатодітної сім’ї необхідно подати в управління праці та соціального захисту населення (м.Червоноград, вул. Сокальська 1,  ІV- поверх, каб.402, т. 4-10-65), такі документи:

       -   заяву;

       - копії сторінок паспорта заявника, на яких зазначено прізвище, ім’я, по-батькові та місце реєстрації;

       -  копію реєстраційного номера облікової картки платника податків заявника;

       -  копії свідоцтв про народження дітей;

       -  реквізити особового банківського рахунку ;

       -  посвідчення батьків та дітей з багатодітної сім’ї;

       - довідка про отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим  сім’ям, дійсна на момент звернення;

      - довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи ( для внутрішньо переміщених осіб).    

 

         Під час подання документів, заявники надають їх оригінали для огляду та засвідчення.


Категорії

Новини

Останні новини

17.09.2021
18 вересня - Міжнародний день чистих берегів та Всесвітній день моніторингу води

З метою привернення уваги громадськості до проблем засмічення водних об'єктів, дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища та підвищення екологічної свідомості населення щорічно проводиться екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів».

16.09.2021
Червоноградська громада розвиває співпрацю з муніципалітетом із Словенії!

14 вересня Червоноградський міський голова Андрій Залівський та міський голова муніципалітету Трбовлє пані Маї Хвала підписали лист про наміри щодо співпраці Червоноградської громади з муніципалітетом Трбовлє (Республіка Словенія). Це стало можливим завдяки Програмі ULEAD з Європою / ULEAD with Europe в рамках Ініціативи «Мости довіри. Налагодження стійкого партнерства між громадами України та Словенії!».

15.09.2021
У Волсвині ремонтують дорогу!

У Волсвині розпочався капітальний ремонт дороги на двох відрізках по вулиці Шептицького, протяжністю орієнтовно 400 метрів. Замовник робіт – департамент дорожнього господарства ЛОДА. Вартість ремонту – 1 млн 520 тис грн. Підрядна організація, яка здійснюватиме ремонтні роботи – ПП «Рома».