Для сімей, у яких виховується четверо і більше дітей передбачено кошти на придбання навчального приладдя!

В обласному бюджеті на 2021 рік передбачено кошти на придбання навчального приладдя дітям із багатодітних сімей. Право на отримання коштів мають багатодітні сім’ї, у яких виховуються четверо і більше дітей, які відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям віком до 18 років, включаючи дітей, які навчаються за денною формою навчання у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.

Для отримання допомоги представнику багатодітної сім’ї необхідно подати в управління праці та соціального захисту населення (м.Червоноград, вул. Сокальська 1,  ІV- поверх, каб.402, т. 4-10-65), такі документи:

-   заяву;

- копії сторінок паспорта заявника, на яких зазначено прізвище, ім’я, по-батькові та місце реєстрації;

-  копію реєстраційного номера облікової картки платника податків заявника;

-  копії свідоцтв про народження дітей;

-  реквізити особового банківського рахунку ;

-  посвідчення батьків та дітей з багатодітної сім’ї;

- довідка про отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим  сім’ям, дійсна на момент звернення;

- довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи ( для внутрішньо переміщених осіб).

Під час подання документів, заявники надають їх оригінали для огляду та засвідчення.