В конкурсі на заміщення вакантної посади директора Червоноградської бібліотечної системи візьме участь лише одна кандидатка.

24 червня відділ культури Червоноградської міської ради оголосив конкурс на заміщення вакантної посади директора Червоноградської міської централізованої бібліотечної системи. Впродовж 30 календарних днів з дня оголошення, усі охочі мали можливість подати документи для участі в конкурсі.

Сьогодні, 2 серпня, відбулось засідання конкурсної комісії, яка розглянула подані документи. До участі в конкурсі зголосилась лише одна кандидатка - провідний бібліотекар Червоноградської центральної бібліотеки Ірина Покотило.

Члени конкурсної комісії, а це заступник міського голови Володимир Коваль, голова постійної депутатської комісії Іван Кудрик, спеціаліст відділу культури Оксана Футиш, завідувачка науково-методичним відділом Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки Олена Шматько, директорка Львівської обласної бібліотеки для дітей Лариса Лугова, директорка Львівської обласної бібліотеки для юнацтва Тетяна Пилипець, представниця ГО «Лелітки» (м. Львів) Марія Васько та віце-президент БФ «Еко-милосердя» (м. Соснівка) Віра Олеш розглянули подані документи та одноголосно прийняли рішення допустити Ірину Покотило до участі в конкурсі.

Наступне засідання конкурсної комісії, під час якого відбудеться співбесіда з кандидаткою та заслуховування публічної презентації проектів програм розвитку бібліотечної системи на один і п’ять років, заплановане на 6 серпня.