В конкурсі на заміщення вакантної посади директора Червоноградської бібліотечної системи візьме участь лише одна кандидатка.24 червня відділ культури Червоноградської міської ради оголосив конкурс на заміщення вакантної посади директора Червоноградської міської централізованої бібліотечної системи. Впродовж 30 календарних днів з дня оголошення, усі охочі мали можливість подати документи для участі в конкурсі.

Сьогодні, 2 серпня, відбулось засідання конкурсної комісії, яка розглянула подані документи. До участі в конкурсі зголосилась лише одна кандидатка - провідний бібліотекар Червоноградської центральної бібліотеки Ірина Покотило.

Члени конкурсної комісії, а це заступник міського голови Володимир Коваль, голова постійної депутатської комісії Іван Кудрик, спеціаліст відділу культури Оксана Футиш, завідувачка науково-методичним відділом Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки Олена Шматько, директорка Львівської обласної бібліотеки для дітей Лариса Лугова, директорка Львівської обласної бібліотеки для юнацтва Тетяна Пилипець, представниця ГО «Лелітки» (м. Львів) Марія Васько та віце-президент БФ «Еко-милосердя» (м. Соснівка) Віра Олеш розглянули подані документи та одноголосно прийняли рішення допустити Ірину Покотило до участі в конкурсі.

Наступне засідання конкурсної комісії, під час якого відбудеться співбесіда з кандидаткою та заслуховування публічної презентації проектів програм розвитку бібліотечної системи на один і п’ять років, заплановане на 6 серпня.


Категорії

Новини

Останні новини

17.09.2021
18 вересня - Міжнародний день чистих берегів та Всесвітній день моніторингу води

З метою привернення уваги громадськості до проблем засмічення водних об'єктів, дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища та підвищення екологічної свідомості населення щорічно проводиться екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів».

16.09.2021
Червоноградська громада розвиває співпрацю з муніципалітетом із Словенії!

14 вересня Червоноградський міський голова Андрій Залівський та міський голова муніципалітету Трбовлє пані Маї Хвала підписали лист про наміри щодо співпраці Червоноградської громади з муніципалітетом Трбовлє (Республіка Словенія). Це стало можливим завдяки Програмі ULEAD з Європою / ULEAD with Europe в рамках Ініціативи «Мости довіри. Налагодження стійкого партнерства між громадами України та Словенії!».

15.09.2021
У Волсвині ремонтують дорогу!

У Волсвині розпочався капітальний ремонт дороги на двох відрізках по вулиці Шептицького, протяжністю орієнтовно 400 метрів. Замовник робіт – департамент дорожнього господарства ЛОДА. Вартість ремонту – 1 млн 520 тис грн. Підрядна організація, яка здійснюватиме ремонтні роботи – ПП «Рома».