У Червонограді відбудеться Форум «Твоє Право"

13 серпня, о 15:00, в Червоноградській центральній міській бібліотеці (вул. С.Бандери, 11) відбудеться Форум «Твоє Право на безпеку в сім’ї, роботу, майно, добробут, соціальні гарантії»

Питання, що будуть висвітлені:
- Майнові питання (приватне майно та бізнес, шлюбний контракт )
- Добробут та психічне здоров’я .
- Співпраця з правохоронними органами
- Соціальні гарантії

Хто експерти?

• Тарас Грень (начальник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції)
    Теми: майно, шлюб, бізнес, державна реєстрація.

Орест Сувало (координатор розвитку послуг в громадах україно-швейцарського проекту «Психічне здоров’я для України»)
    Тема: психічне здоров’я, добробут .

Дмитро Міхалець  (капітан міліції, заступник начальника ГУНП у Львівській області)
    Тема: безпека, або що робити, коли піднімають руку.

Роман Андерс (т.в.о. директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА, заступник директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА)
    Тема: соціальні гарантії .

Уляна Дорош ( начальник управління з питань сімейної політики та співпраці з громадськими середовищами ДСЗН ЛОДА)
    Тетяна Медвідь (начальник управління соціального обслуговування Департаменту соц.захисту населення ЛОДА)

Які теми:
1) Домашнє насильство!
Які його форми?
2) Ти свідок домашнього насильства? Ти маєш знати як реагувати!
3) Ти страждаєш від домашнього насильства?
Дізнайся що робити.
4) Соціальні послуги як складова протидії домашньому насильству.
Розраховуй на громаду!!!

0674607614 , Галина Бордун (радник голови Львівської ОДА, керівник проекту)
0 (67) 423 73 90 , Уляна Дорош (відповідальна особа Депараменту
соціального захису населення Львівської ОДА)