Скарги та звернення мешканців у цифрах

Під час засідання виконавчого комітету начальниця загального відділу міської ради Тетяна Мартенс повідомила, скільки скарг та звернень мешканців надійшло упродовж першого півріччя 2021 року.

- на урядову «гарячу лінію» - 382 звернень (найбільше звернень з питань комунального господарства, медицини, транспорту)
- на «гарячу лінію» області - 771 (електропостачання, благоустрій, комунальне господарство, транспорт, соціальний захист)
- письмові звернення – 937 (комунальне господарство, питання екології, діяльності центральних органів виконавчої влади, житлової політики, земельних відносин з питань транспорту і зв’язку)
- на службу чергового виконкому - 1077 звернень

У порівнянні з аналогічним періодом 2020 року кількість звернень зросла на 1139.