Члени виконкому внесли зміни до бюджету.

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету члени виконкому підтримали проєкт рішення про внесення змін до бюджету. Відтак субвенцію районної ради в сумі 5 000 000 грн буде спрямовано обласному бюджету на поточний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення.
Де ремонтуватимуть?
- С141617 (Броди-Червоноград) - Волсвин в сумі 1 000 000 грн;
- С141602 Белз - Ванів – Острів в сумі 1 800 000 грн;
- С141615 Сілець – Соснівка в сумі 2 200 000 грн.