Чекаємо ваших пропозицій для урочистого нагородженняЗ нагоди святкування 30-річчя Незалежності України, запрошуємо вас долучитися і запропонувати до нагородження мешканців громади, які своєю працею, громадською та політичною діяльністю, мистецькими талантами зробили особливий внесок у становлення нашої державності.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfP8bRnDQHLL__auPK8ftMmj4jJW5Wvpzu6RptrGM6z8p7hPQ/viewform?fbclid=IwAR3B9qSsoQsRPttY8ZiE_gfVhfbl4llw4NnF63aGdjhWWXte3r1cC5dGW1M


Категорії

Новини

Останні новини

17.09.2021
18 вересня - Міжнародний день чистих берегів та Всесвітній день моніторингу води

З метою привернення уваги громадськості до проблем засмічення водних об'єктів, дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища та підвищення екологічної свідомості населення щорічно проводиться екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів».

16.09.2021
Червоноградська громада розвиває співпрацю з муніципалітетом із Словенії!

14 вересня Червоноградський міський голова Андрій Залівський та міський голова муніципалітету Трбовлє пані Маї Хвала підписали лист про наміри щодо співпраці Червоноградської громади з муніципалітетом Трбовлє (Республіка Словенія). Це стало можливим завдяки Програмі ULEAD з Європою / ULEAD with Europe в рамках Ініціативи «Мости довіри. Налагодження стійкого партнерства між громадами України та Словенії!».

15.09.2021
У Волсвині ремонтують дорогу!

У Волсвині розпочався капітальний ремонт дороги на двох відрізках по вулиці Шептицького, протяжністю орієнтовно 400 метрів. Замовник робіт – департамент дорожнього господарства ЛОДА. Вартість ремонту – 1 млн 520 тис грн. Підрядна організація, яка здійснюватиме ремонтні роботи – ПП «Рома».