У Музеї історії релігії - нова фотовиставкаУ музеї розпочалося експонування фотовиставки мешканки Червонограда Віри Штибель. Дочка політв'язня Івана Піляка засудженого на 25 років, уродженка Інти (Республіка Комі), у 12-ти літньому віці із батьками повернулася в Україну.
Осіли у Червонограді, адже батько пішов працювати у шахту. Вірі, як дочці політв'язня, радянська система назавжди перекреслила мрію- вступити на навчання до університету на географічний факультет. Працювала понад 20 років на панчішній фабриці. Любов до фотографування дочці прищепив батько. Пані Віра почала фотографувати в дорослому віці. Фотографує рідне місто та його святині, а також миле серцю село Ластівка, що у Турківському районі - малу батьківщину батьків. Часто їздить на прощі та робить світлини і ще - дуже вдячна отцям Йосафату Воротняку, Порфирію Шумилу, Климентію Стасіву та Михайлу Нискогузу за їх підтримку. Виставка буде діяти впродовж липня та серпня Виставка присвячена 70-річчю Червонограда.

Категорії

Новини

Останні новини

02.08.2021
В конкурсі на заміщення вакантної посади директора Червоноградської бібліотечної системи візьме участь лише одна кандидатка.

24 червня відділ культури Червоноградської міської ради оголосив конкурс на заміщення вакантної посади директора Червоноградської міської централізованої бібліотечної системи. Впродовж 30 календарних днів з дня оголошення, усі охочі мали можливість подати документи для участі в конкурсі.

30.07.2021
30 липня - День протидії торгівлі людьми

Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних ще 2013 року проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. Ключовим завданням цього дня є підвищувати рівень поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми.

30.07.2021
Оголошення!

Наступного тижня відбудеться засідання спільної депутатської комісії (з питань економічного розвитку, комунального господарства та з питань торгівлі) щодо визначення та встановлення порядку надання в оренду п’яти торгівельних місць КП «Червоноградський ринок», що по вул. Богдана Хмельницького.