У Музеї історії релігії - нова фотовиставка

У музеї розпочалося експонування фотовиставки мешканки Червонограда Віри Штибель. Дочка політв'язня Івана Піляка засудженого на 25 років, уродженка Інти (Республіка Комі), у 12-ти літньому віці із батьками повернулася в Україну.
Осіли у Червонограді, адже батько пішов працювати у шахту. Вірі, як дочці політв'язня, радянська система назавжди перекреслила мрію- вступити на навчання до університету на географічний факультет. Працювала понад 20 років на панчішній фабриці. Любов до фотографування дочці прищепив батько. Пані Віра почала фотографувати в дорослому віці. Фотографує рідне місто та його святині, а також миле серцю село Ластівка, що у Турківському районі - малу батьківщину батьків. Часто їздить на прощі та робить світлини і ще - дуже вдячна отцям Йосафату Воротняку, Порфирію Шумилу, Климентію Стасіву та Михайлу Нискогузу за їх підтримку. Виставка буде діяти впродовж липня та серпня Виставка присвячена 70-річчю Червонограда.