Проїзд на мості закритий!

На мості через річку Західний Буг поблизу села Городище, який перебуває в аварійному стані, проводяться ремонтні роботи
Техніку для ремонту надав відокремлений підрозділ ДП "Львіввугілля" "Вантажно-транспортне управління". До слова, цей міст й досі перебуває на балансі державного підприємства.

Проїзд на мості закритий!
Про відновлення руху буде повідомлено згодом.

02.08.2021
В конкурсі на заміщення вакантної посади директора Червоноградської бібліотечної системи візьме участь лише одна кандидатка.

24 червня відділ культури Червоноградської міської ради оголосив конкурс на заміщення вакантної посади директора Червоноградської міської централізованої бібліотечної системи. Впродовж 30 календарних днів з дня оголошення, усі охочі мали можливість подати документи для участі в конкурсі.

30.07.2021
30 липня - День протидії торгівлі людьми

Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних ще 2013 року проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. Ключовим завданням цього дня є підвищувати рівень поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми.

30.07.2021
Оголошення!

Наступного тижня відбудеться засідання спільної депутатської комісії (з питань економічного розвитку, комунального господарства та з питань торгівлі) щодо визначення та встановлення порядку надання в оренду п’яти торгівельних місць КП «Червоноградський ринок», що по вул. Богдана Хмельницького.