ТРА 2021

З 1 вересня за пенсією - у банк!

Як поінформувала начальниця Червоноградського відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду України Світлана Сідельник, з 1 вересня виплата пенсій має відбуватись лише через банківські установи

У шахти «Надія» є надія!

Сьогодні, 7 травня, на запрошення Червоноградського міського голови Андрія Залівського на шахту «Надія» прибули виконавча директорка Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна» Галина Литвин та радниця прем’єр-міністра Валентина Москаленко.

Христос воскрес!

Червоноградська міська рада вітає усіх з Великодніми святами!

ТРА 2021

У центрі міста - святкова фотозона для малечі

З нагоди свята Великодня міська рада облаштувала для найменших цікаву локацію

ТРА 2021

10 проєктів Червоноградської громади стали потенційними переможцями обласного конкурсу мікропроєктів

30 квітня конкурсна рада з реалізації Програми проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив затвердила 474 потенційних переможців конкурсу в межах Комплексної програми регіонального розвитку Львівщини.

КВІ 2021

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування

Повна назва документа та стислий виклад його змісту : «План зонування території в межах вул. Львівської, лісового масиву з північної сторони, залізничної колії та місцевого проїзду на шахту «Надія» м. Соснівка Червоноградської ...

Великдень для захисників!

Волонтери ГО «Автомайдан Червоноград» та ГО «Суспільна перспектива» зібрали й повезли для захисників великодні смаколики та дитячі листівки, і щиро дякують кожному, хто долучився до цієї доброї справи.

КВІ 2021

Що розглянули депутати під час позачергового засідання сесії?

Сьогодні, 29 квітня, під час позачергового засідання сесії Червоноградської міської ради депутати

Оновлена дорога на Волсвин

Вночі ПП «РОМА» ліквідовувало дефекти на дорожньому полотні. Фото - старости Волсвина Віктора Притулка Viktor Prytulko

КВІ 2021

КП «Червоноградтеплокомуненерго» проводитиме гідравлічні випробування мереж!

До уваги мешканців Червонограда, Соснівки та Гірника!