Шахтарі ДП «Львіввугілля» на знак протесту припиняють відвантаження вугілля.

3 та 4 зміни шахти «Степова» ДП «Львіввугілля» не ходили в шахту - зранку були проведені загальношахтні збори. Прийняте рішення припинити відвантаження вугілля – вантажити його на склад.
Якщо до понеділка не буде вирішена питання розрахунків з гірниками шахти Степова, всього об’єднання за березень, частково за лютий та січень – працівники залишають за собою право на більш радикальні дії.
Працівникам шахти «Степова» заборгували за 41 млн грн, загальний зарплатний борг по ДП «Львіввугілля» перевищив 200 млн грн.

За інформацією голови Незалежної профспілки гірників України Михайла Волинця

Останнє опубліковане

15.04.2021
Мешканець відшкодував кошти за ремонт розбитих дверей

Громадянин, що кілька місяців тому розбив вхідні двері міської ради, відшкодував вартість заміненого склопакету

15.04.2021
Зустріч з керівництвом Червоноградської ТГ та Червоноградського району

Зустріч щодо організації співпраці та координації зусиль з вирішення питань максимального наповнення місцевого бюджету!