Палац Потоцьких може увійти до переліку пам’яток, які відреставрують в рамках програми

Першого квітня до опівночі тривав прийом заявок на відбір у програмі «Велике будівництво» в напрямі «Велика реставрація».

Львівщина на участь у ньому надіслала 31 заявку, що передбачає реставрацію 39 об’єктів історико-культурної спадщини. До переліку пам’яток, заявки на які подала Львівщина, увійшов і Палац Потоцьких у Червонограді.
“Це дуже добрий старт для того, щоб на місцях задумалися над тим, що далі робити з пам’ятками, які є на території громад області, відчути відповідальність за них ” - каже директорка департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА Олена Василько.

За інформацією
Львівська обласна державна адміністрація

Останнє опубліковане

15.04.2021
Мешканець відшкодував кошти за ремонт розбитих дверей

Громадянин, що кілька місяців тому розбив вхідні двері міської ради, відшкодував вартість заміненого склопакету

15.04.2021
Зустріч з керівництвом Червоноградської ТГ та Червоноградського району

Зустріч щодо організації співпраці та координації зусиль з вирішення питань максимального наповнення місцевого бюджету!