У Червонограді - голова Львівської обласної ради Ірина Гримак

Сьогодні, 6 квітня, з робочим візитом у Сокалі та Червонограді побувала голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.
У нашому місті Ірина Ярославівна відвідала КП ЛОР "Червоноградське МБТІ", міський відділ профдезінфекції, відреконструйоване приймальне відділення Центральної міської лікарні, Центр первинної медико-санітарної допомоги, майбутній військовий ліцей та підвісний міст.
Під час брифінгу з журналістами, Ірина Гримак пообіцяла посприяти у передачі аптечного приміщення по вул.Івасюка на баланс територіальної громади, а також особисто клопотатиме перед Міністрерством оборони України про завершення реконструкції військового ліцею.

Останнє опубліковане

15.04.2021
Мешканець відшкодував кошти за ремонт розбитих дверей

Громадянин, що кілька місяців тому розбив вхідні двері міської ради, відшкодував вартість заміненого склопакету

15.04.2021
Зустріч з керівництвом Червоноградської ТГ та Червоноградського району

Зустріч щодо організації співпраці та координації зусиль з вирішення питань максимального наповнення місцевого бюджету!