До уваги підприємців!

Сьогодні прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів підкреслив, що з 19 квітня фізичні особи - підприємці та наймані працівники з «червоних» карантинних зон зможуть надсилати заявки на отримання 8 тисяч гривень допомоги від держави.

17 квітня - День довкілля

17 квітня в Україні проводиться День довкілля з метою упорядкування, благоустрою та озеленення населених пунктів, очищення водних об’єктів.

КВІ 2021

Відбудеться сесія міської ради 15 квітня, о 10:00!

11-класники звільняються від ДПА

13 квітня 2021 року Верховна Рада України ухвалила закон № 5014, яким встановлено, що у зв‘язку із здійсненням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенняю коронавірусної хвороби (Covid-19), здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації.

КВІ 2021

На колишньому ДОКу знайдено снаряд!

13 квітня на території колишнього деревообробного комбінату у селі Острів було виявлено снаряд та гільзи часів Другої світової війни. На разі, місці небезпечної знахідки патрулює поліція. Очікується приїзд піротехніків.

КВІ 2021

На дорогу у Волсвині прибула дорожньо-ремонтна техніка

Як інформує староста Волсвина та Городища Віктор Притулко, з 14 квітня 2021 року розпочинається ремонт дороги на відрізку від Панської річки до початку села Волсвин.

КВІ 2021

Депутати оглянули хід робіт на

Депутати оглянули хід робіт на "Шахтарі"

12 квітня відбулось чергове виїзне засідання тимчасової депутатської комісії, яка контролює хід виконання реконструкційних робіт на СК «Шахтар».

КВІ 2021

На засіданні виконкому призначили управителя багатоквартирних будинків.

Сьогодні, 13 квітня, під час засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради, члени виконкому підтримали проєкт рішення «Про призначення управителя багатоквартирних будинкiв в м. Червоноград та смт. Гірник» у багатоквартирних будинках, де співвласниками не прийнято рішення про форму управління будинком.

Увага! Штормове попередження!

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території м. Львова та Львівської області:

КВІ 2021

Школу в Гірнику таки відремонтують?

Уряд затвердив перелік програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) у 2021 році.