Рішенння сесії

Про внесення змiн в рішення Червоноградської мiської ради та рішення виконавчого комітету Червоноградської мiської ради народних депутатівЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

позачергова сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

29.03.2021

м.Червоноград

                       № 461

 

 

 

Про внесення змiн в рішення

Червоноградської мiської ради

та рішення виконавчого комітету

Червоноградської мiської ради

народних депутатів

 

Розглянувши заяви громадян про внесення змiн у рішення Червоноградської міської ради, рішення виконавчого комітету Червоноградської мiської ради народних депутатів, враховуючи подані постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтетi Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законом України вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Внести зміни в № з/п 216, згідно додатку № 1, рішення виконавчого комітету Червоноградської міської ради народних депутатів Львівської області від 20.10.83 №304 «Про виділення земельних ділянок під будівництво цегляних гаражів в районі молоказаводу» в частині «Прізвище, ім’я та по батькові», де змінити «ГРІНЧУК Василь Михайлович» на «ГРИНЧУК Василь Михайлович».
  2. Внести зміни в пункт 34 додатку № 1 до рішення Червоноградської міської ради від 10.12.2020 № 36 «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок», в частині «Орієнтовна площа земельної ділянки, га», де змінити «0,0031» на «0,0043», у зв’язку із уточненням розмірів земельної ділянки, та в частині «Місцезнаходження земельної ділянки» з «гараж на вул. Св. Володимира, в дворі будинків № 7 та № 9» на «вул. Св. Володимира, 9 «а», гараж № 4 «а».
  3. Внести зміни в рішення Червоноградської міської ради від 22.12.2020 № 74 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою», в частині «орієнтовна площа земельної ділянки, га», де змінити «0,0130» на «0,0175», у зв’язку із уточненням розмірів земельної ділянки.
  4. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

Мiський голова                                                                       Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

 

Проект рішення №7пМ461

Приєднані файли
461_59.Про_внесення_змiн_м.Червоноград.doc