Зустріч з керівництвом Червоноградської ТГ та Червоноградського районуЗустріч щодо організації співпраці та координації зусиль з вирішення питань максимального наповнення місцевого бюджету!

Зустріч щодо організації співпраці та координації зусиль з вирішення питань максимального наповнення місцевого бюджету!

На днях відбулася зустріч начальника Головного управління ДПС у Львівській області Ігоря Комендата, заступника начальника Головного управління ДПС у Львівській області Ігоря Лазорка, начальника Червоноградської ДПІ Оксани Полтавець з міським головою Червонограда Андрієм Залівським та головою Червоноградської районної ради Андрієм Порицьким.

На зустрічі обговорювалися питання організації співпраці та координації зусиль з вирішення питань максимального наповнення місцевого бюджету.

«Ми вже готові до передачі місцевим органам влади всієї наявної у нас інформації та напрацьованого досвіду у частині розширення бази оподаткування, пошуку резервів, контролю за надходженням податків, готові надати максимум допомоги. Найголовніше щоб у громади було бажання прикладати зусилля для максимального їх надходження. А його не може не бути, адже збільшення надходжень – це розвиток вашого регіону, це як наслідок і можливість контролю громади за раціональним використанням бюджетних коштів», - зазначив під час зустрічі Ігор Комендат.

В ході зустрічі обговорено питання майбутнього підписання Меморандуму про співпрацю та взаємодію між податковою службою Львівщини та Червоноградською територіальною громадою.


Категорії

Новини

Останнє опубліковане

11.05.2021
З 1 вересня за пенсією - у банк!

Як поінформувала начальниця Червоноградського відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду України Світлана Сідельник, з 1 вересня виплата пенсій має відбуватись лише через банківські установи