Інформація у сфері соціального захисту

Допомога родинам, родичі яких загинули (померли) під час проведення АТО (ООС)
Допомога родинам, родичі яких загинули ( померли )  під час проведення антитерористичної операції ( операції об’єднаних сил )

 

       Згідно Порядку надання та виплати грошової допомоги родинам, родичі яких загинули ( померли ) під час проведення антитерористичної операції (операції об’єднаних сил), затвердженого рішення обласної ради від 13.07.2021р. № 166 «Про внесення змін до Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців – добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки» , 18  членів сімей загиблих( померлих ) учасників АТО (ООС) мають право на отримання одноразової грошової допомоги  (кошти обласного бюджету).

 Допомога надається дружині ( чоловікові ) учасника АТО ( ООС ) у розмірі 5,0 тис.грн. та батькам учасника АТО (ООС) у розмірі 5,0 тис.грн.

 У випадку наявності обох батьків допомога надається у розмірі 2,5 тис.грн. на кожного або за їх згодою – у розмірі 5,0 тис.грн одному з них.

       Для отримання допомоги, заява подається до управління праці та соціального захисту населення, контактний телефон 4-65-93.