Хроніка освітянський подій

ВІДБУЛАСЯ ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНА НАРАДА З ЗАСТУПНИКАМИ ДИРЕКТОРІВ ЗЗСО

Відповідно до плану роботи Центру професійного розвитку педагогічних працівників 15.09.2021 у ЧЗШ № 2 відбулася інструктивно-методична нарада з заступниками директорів ЗЗСО «Щодо організації курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2021 – 2022н.р.»

На початку наради директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ярослав Антонів  привітав усіх учасників наради з початком навчального року, побажав міцного здоров`я та плідної співпраці.

Під час наради було наголошено на дотримання Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників.

Консультант Наталія Водонос доступно пояснила, як правильно планувати модель траєкторії підвищення кваліфікації.

Під час наради заступники отримали вичерпні відповіді на питання, що їх цікавили.

Щиру дякуємо дирекції ЧЗШ № 2 Руслані Верескун, Ірині Костюк за надану можливість у проведенні інформаційної наради, теплу та затишну атмосферу.