Хроніка освітянський подій

НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЧЕРВОНОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

31.05.2021 відповідно до плану роботи відділу освіти Червоноградської міської радив актовому залі Червоноградського ліцею відбулася нарада директорів ЗДО.

Запрошений на нараду Колесник Микола Вікторович, голова міської організації Профспілки освіти і науки України проаналізував діяльність профспілкових комітетів ЗДО міста.

Кобзар Жанна Леонідівна, психолог ЦПРППдовела до відомаприсутніх про перевірений рівень психологічної готовності дітей старшого дошкільного віку до навчання у ЗДО та ефективність використання форм і методівроботи в ЗДО № 7, 13,19.

Закус Галина Василівна, консультант ЦПРППдоповіла про вивчений рівень компетенції дітейдошкільного віку відповідно до програми «Українське дошкілля» (освітня лінія «Гра дитини»)  у ЗДО № 4та ЗДО с.Волсвин.

Поручинська Ірина Дмитрівна, спеціаліст відділу освіти проаналізувала роботу закладів дошкільної освіти щодо методичної роботи з педагогами, вимоги електронної черги в ЗДО та наголосила на дотримання нових нормативних документів.