Хроніка освітянський подій

БІБЛІОТЕКА ЄДНАЄ УКРАЇНУ: ВІД ЧЕРВОНОГРАДА ДО ХЕРСОНА!

Про важливість книг для людства говорили класики і продовжують говорити видатні особистості сучасності.

Отже, сьогодні, 30 вересня, у Всеукраїнський день бібліотек, занурилися у дійсність сьогодення учні 5-Б ЧЗШ № 1 (Галина Олійник, завідувач бібліотеки; Наталя Кічун-Лемех, вчитель української мови і літератури), 6-Б ЧЗШ № 2 (Ірина Бобела завідувач бібліотеки;  Галина Кондратюк, класний керівник та вчитель інформатики); 7-го класу ЧЗШ № 4 (Леся Чуба завідувач бібліотеки; Ольга Каспрук, класний керівник та читель української мови і літератури) та м. Херсона з Тетяною Каменською, головним редактором, засновником телеканалу «ВТВ+» міста Херсон на тему «Бібліотека єднає Україну!», який організували Ірина Ковач, завідувачка медіацентру КЗ «Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради та Галина Закус, консультант ЦПРПП Червоноградської міської ради Львівської області.

Онлайн-зустріч пройшла у форматі відкритого міжрегіонального уроку під час якого діти спілкувалися з Тетяною Каменських, яка ділилася своїм рецептом успіху та популяризувала сучасну українську книгу.

Діти пограли в онлайні гру Kahoot «Якби казки публікували у жовтій пресі» та відеогру «Відгадай!», яку створила та провела Ірина Ковач.

Хто читає, той і перемагає!

Арсен Кріп, учень 7-б класу Червоноградської ЗШ № 4 у відеогрі здобув ІІ місце!

«Одні книги змушують нас мріяти, інші занурюють у дійсність, але всі вони пройняті найголовнішим для автора – щирістю» писав П. Коельо.

Тому: ЧИТАЙТЕ КНИГИ! ВІДВІДУЙТЕ БІБЛІОТЕКИ!

А БІБЛІОТЕЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ! ЗДОРОВ’Я, ТВОРЧОСТІ, ПОВАГИ, ШАНИ!!!