Хроніка освітянський подій

ПІДРУЧНИКИ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ЧЕРВОНОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІДДІЛОМ ОСВІТИ ЗАВЕЗЕНО ПІДРУЧНИКИ ДЛЯ УЧНІВ 4-Х КЛАСІВ:

ДЛЯ УЧНІВ 4-Х КЛАСІВ:

Назва предмета та автор підручника

Примірників

«Інформатика» підручник для 4 класу ЗЗСО Ломаковська Г. В., Проценко Г. О.

377

«Математика»  4 кл.Заїка А. М.,Тарнавська С. С.(у 2-х ч) Ч. 1, 2

560+560

«Математика»  4 кл.Гісь О. М., Філяк. І. В.(у 2-х ч)

91

Математика Логачевська Ч. 1

492+492

«Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 4 класу ЗЗСО Масол Л. М., Гайдамака О. В., Колотило О. М.

1001

«Українська мова та читання» підручник для 4 класу ЗЗСО (Частина 2 авт. Чумарна М. І.)

65

«Українська мова та читання» підручник для 4 класу ЗЗСО (у 2-х частинах) Іщенко О. Л., Іщенко А. Ю.

306

«Я досліджую світ» підручник для 4 класу ЗЗСО (у 2-х частинах) Волощенко О. В., Козак О. П., Остапенко Г. С.

876

«Я досліджую світ»4 кл.(у 2-х ч.),Іщенко О. Л., Іщенко А. Ю., Баранова Ю. Б.

432

8-х класів:

Назва предмета та автор підручника

Примірників

«Польська мова (4-й рік навчання)» Біленька-Свистович Л. В., Ярмолюк М. О., Слюсар О. Ф.

111

«Географія» Довгань Г. Д., Стадник О. Г.

36

«Історія України» підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти, автор(и), Власов В. С., Панарін О. Є., Топольницька Ю. А.

60

Українська література Коваленко Л. Т.

397

«Історія України»за редакцією О. І. Пометун, авт. Дудар О. В., Гук О. І.

36

«Історія України» Щупак І. Я., Черкас Б. В., Бурлака О. В., Власова Н. С., Галушко К. Ю., Кронгауз В. О., Піскарьова І. О., Секиринський Д. О.

97

«Інформатика» Морзе Н. В., Барна О. В.

502

Українська література Слоньовська О. В.

111

«Хімія» Григорович О. В.