Хроніка освітянський подій

ВІДБУЛАСЬ ІНТЕРАКТИВНА ОСВІТНЯ ВИСТАВКА «МЕНТАЛ ТРЕК» ДЛЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ЧНВК № 3. БЕЗПЕЧНО ПО СКЛАДНОМУ КОЛУ В РАМКАХ ПРОЕКТУ «MENTAL HEALTH OF UKRAINE»ВІДБУЛАСЬ ІНТЕРАКТИВНА ОСВІТНЯ ВИСТАВКА «МЕНТАЛ ТРЕК» ДЛЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ЧНВК № 3. БЕЗПЕЧНО ПО СКЛАДНОМУ КОЛУ В РАМКАХ ПРОЕКТУ «MENTAL HEALTH OF UKRAINE»

17 вересня сертифіковані фасилітатори, працівники психологічної служби закладів освіти: Шкелебей Леся, Пасієвич Ірина, Беркита Ольга; Жанна Кабзар, психолог Центру професійного розвитку педагогічних працівників, Христина Чемерис та Наталія Вишко, провідні фахівці соціальної роботи, провели ІОВ «Mental Тrek» в рамках проекту «Mental Health of Ukraine» (Психічне  здоров’я для України) для представників учнів 9 класів ЧНВК № 3.

         Інтерактивна виставка «Mental Тrek» не лише інформує про засоби підтримки і досягнення  власного психічного здоров’я у повсякденному житті та в кризових ситуаціях, а й навчає бути толерантними до людей, які мають психічні розлади або перебувають у стані психічного неблагополуччя, зазнають булінгу, спонукає і допомагає учасникам виробити власні правила поведінки для уникнення ризикованих ситуацій, залучає до активної взаємодії, використовує особистий досвід учасників, аналізує реальні ситуації з повсякденного життя. Освітня виставка пропонує  дієвий практичний інструмент допомоги підліткам орієнтуватися в питаннях ментального/психічного благополуччя, бути здатними допомогти собі й тим, хто поряд  віднайти внутрішні та зовнішні ресурси.

         Висловлюємо щиру вдячність за допомогу в організації ІОВ «Mental Тrek» шкільній спільноті ЧНВК №3, учням за активну участь.