Хроніка освітянський подій

У РАМКАХ СПІВПРАЦІ З ЧЕРВОНОГРАДСЬКОЮ МІСЬКОЮ ФІЛІЄЮ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ПРОВЕДЕНИЙ СЕМІНАР «ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛЬНОЇ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОЇ РОБОТИ З УЧНЯМИ 8-11 КЛАСІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ШКІЛ» ЗА УЧАСТЮ ПРАЦІВНИКІВ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ ЗЗСОУ РАМКАХ СПІВПРАЦІ З ЧЕРВОНОГРАДСЬКОЮ МІСЬКОЮ ФІЛІЄЮ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ПРОВЕДЕНИЙ СЕМІНАР «ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛЬНОЇ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОЇ РОБОТИ З УЧНЯМИ 8-11 КЛАСІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ШКІЛ» ЗА УЧАСТЮ ПРАЦІВНИКІВ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ ЗЗСО

У приміщенні Червоноградської міської філії центру зайнятості 16.09.2021 року відбувся спільний семінар «Організація спільної профорієнтаційної роботи з учнями 8-11 класів загальноосвітніх шкіл».  

            У даному заході взяли участь практичні  психологи та соціальні педагоги закладів освіти. Тетяна Середюк, спеціаліст Червоноградської міської філії центру зайнятості, ознайомила фахівців соціально-психологічної служби ЗЗСО із планом заходів з учнівською молоддю на 2021-2022 навчальний рік та наголосила на актуальності та важливості інформації з даної теми.

Жанна Кобзар, психолог Центру професійного розвитку педагогічних працівників, надала рекомендації щодо проведення  профорієнтаційної роботи у школах.

Дякую Тетяні Середюк за зворотній зв'язок та організацію заходу, а учасникам за активну участь.