Хроніка освітянський подій

КВЕСТИ У ЧЕРВОНОГРАДІ

В середу, 08.09.2021 р., у рамках міжнародного проекту «Відкриваємо скарби рідного краю» у м. Сокаль відбувся підсумковий семінар за участю представників команд-організаторів квестів з Червонограда, Белза, Сокаля, Тартакова.

Робота з створення квестів розпочалася в травні цього року. У Червонограді в ній взяли участь учні та педагоги ЧЗШ № 4, ЧЗШ № 9, ЧЗШ № 12, Червоноградського ліцею та Будинку дитячої та юнацької творчості Червонограда.

Даний проект співфінансується Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».

Підсумковий семінар пройшов у дуже цікавій формі. Спочатку всі команди пройшли Сокальський квест, знайшли захований скарб. Потім у невимушеній атмосфері на «науковому» пікніку, під супровід класичної музики у виконанні оркестру Сокальської школи мистецтв, відбулось обговорення проекту, обмін враженнями та побажаннями щодо співпраці.

Уже видрукувані буклети Червоноградського квесту, який називається «Подорож Кристини крізь століття», де у віршованій формі поданий маршрут. Пройшовши його, учасник складе гасло, з якого дізнається, де знаходиться скринька зі «скарбом» і код, щоб її відчинити. Учасники, які пройдуть три квести, отримають спеціальну відзнаку.

Буклети з квестом будуть у всіх закладах освіти Червонограда.

Запрошуємо всіх подивитись на наше місто очима Кристини Потоцької.

Більше про квести на території Червоноградського району ви можете дізнатись на сайті www/questy.org.ua