Хроніка освітянський подій

ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНА НАРАДА НОВОПРИЗНАЧЕНИХ АСИСТЕНТІВ ВЧИТЕЛІВ ЗЗСО ЧЕРВОНОГРАДСЬКОЇ ОТГ

10 вересня 2021р. в Інклюзивно-ресурсному центрі відбулася інструктивно-методична нарада новопризначених асистентів вчителів ЗЗСО Червоноградської ОТГ.

Відповідно до методичних рекомендацій щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами  у 2021-2022 навчальному році було розглянуто питання    організації, нормативно-правового забезпечення інклюзивного навчання  в закладах загальної середньої  освіти, з яким виступила директор ІРЦ Тетяна Дмитришин, наголосивши на важливості командного підходу в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами; ролі кожного члена команди психолого-педагогічного супроводу та можливих шляхах співпраці з батьками дітей з особливими освітніми потребами, як рівноправних членів команди.

З презентацією щодо алгоритму розроблення  індивідуального освітнього плану та індивідуальної програми розвитку виступила вчитель-дефектолог ІРЦ Лариса Чоп.

Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Наталія Водонос ознайомила слухачів з освітньою траєкторією педагогічного зростання та проходженням курсів підвищення кваліфікації асистентів вчителів.