• Вітаю на офіційному порталі Червоноградської громади

  Впевнений, що ключем до успіху є ефективна комунікація із мешканцями, тому ми зібрали на цьому ресурсі набори даних, що дозволять населенню отримувати оперативну інформацію про події у громаді, управлінські рішення влади та пропоновані вектори розвитку.


  З повагою, Міський голова Андрій Залівський


 • Офіційний геопортал Червоноградської міської ради

  Офіційний геопортал Червоноградської міської ради створений для того, аби зробити максимально швидким та ефективним пошук даних за різними геопросторовими об’єктами. Одним з найзручніших інструментів для пошуку та роботи з інформацією є інтерактивна карта.


  ГЕОПОРТАЛ НА КАРТУ


 • Щоденна праця для добробуту громади

  Саме таким гаслом керуюсь я, особисто, та усі працівники виконавчих органів Червоноградської міської ради. Навіть у складних умовах місцевого урядування, ми намагаємось своїми рішеннями та діями максимально збалансувати видатки та скеровувати їх у русла розвитку нашої великої громади.


  З повагою, Міський голова Андрій Залівський


14

КВІ 2021

До уваги підприємців!
До уваги підприємців!

Сьогодні прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів підкреслив, що з 19 квітня фізичні особи - підприємці та наймані працівники з «червоних» карантинних зон зможуть надсилати заявки на отримання 8 тисяч гривень допомоги від держави.

14

КВІ 2021

17 квітня - День довкілля
17 квітня - День довкілля

17 квітня в Україні проводиться День довкілля з метою упорядкування, благоустрою та озеленення населених пунктів, очищення водних об’єктів.

14

КВІ 2021

Відбудеться сесія міської ради 15 квітня, о 10:00!

14

КВІ 2021

11-класники звільняються від ДПА
11-класники звільняються від ДПА

13 квітня 2021 року Верховна Рада України ухвалила закон № 5014, яким встановлено, що у зв‘язку із здійсненням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенняю коронавірусної хвороби (Covid-19), здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації.

14

КВІ 2021

На колишньому ДОКу знайдено снаряд!
На колишньому ДОКу знайдено снаряд!

13 квітня на території колишнього деревообробного комбінату у селі Острів було виявлено снаряд та гільзи часів Другої світової війни. На разі, місці небезпечної знахідки патрулює поліція. Очікується приїзд піротехніків.

На дорогу у Волсвині прибула дорожньо-ремонтна техніка

14 КВІ 2021.

Як інформує староста Волсвина та Городища Віктор Притулко, з 14 квітня 2021 року розпочинається ремонт дороги на відрізку від Панської річки до початку села Волсвин.


Депутати оглянули хід робіт на "Шахтарі"

14 КВІ 2021.

12 квітня відбулось чергове виїзне засідання тимчасової депутатської комісії, яка контролює хід виконання реконструкційних робіт на СК «Шахтар».


На засіданні виконкому призначили управителя багатоквартирних будинків.

14 КВІ 2021.

Сьогодні, 13 квітня, під час засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради, члени виконкому підтримали проєкт рішення «Про призначення управителя багатоквартирних будинкiв в м. Червоноград та смт. Гірник» у багатоквартирних будинках, де співвласниками не прийнято рішення про форму управління будинком.


Увага! Штормове попередження!

13 КВІ 2021.

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території м. Львова та Львівської області:


Школу в Гірнику таки відремонтують?

13 КВІ 2021.

Уряд затвердив перелік програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) у 2021 році.АРХІВ НОВИН

Управління працi та соцiального захисту населення


перейти

Міський територіальний центр соціального обслуговування


перейти

Міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді


перейти

Вiддiл у справах дiтей


перейти

Турбуючись про людей

СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ


Проморолик Червонограда
Волсвин взимку