• Witam na oficjalnym portalu społeczności Czerwonogradzkiej

  Jestem przekonany, że kluczem do sukcesu jest efektywna komunikacja z mieszkańcami, dlatego zebraliśmy na tych zasobach zbiory danych, które pozwolą ludziom otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach społecznych, decyzjach rządowych i proponowanych wektorach rozwoju..


  Z poważaniem, burmistrz Andrij Zaliwsky


 • Oficjalny geoportal Czerwonogradzkiej społeczności terytorialnej

  Oficjalny geoportal Czerwonogradzkiej społeczności terytorialnej powstał w celu jak najszybszego i jak najszybszego wyszukiwania danych o różnych obiektach geoprzestrzennych. Jednym z najwygodniejszych narzędzi do wyszukiwania informacji i pracy z nimi jest interaktywna mapa.


  GEOPORTAL NA MAPIE


 • Codzienna praca dla dobra społeczności

  To hasło, którym kieruję się ja i wszyscy pracownicy organów wykonawczych Rady Miejskiej w Czerwonogradzie. Nawet w trudnych warunkach samorządu staramy się jak najbardziej zbilansować wydatki naszymi decyzjami i działaniami i skierować je w kierunku rozwoju naszej dużej społeczności.


  Z poważaniem, burmistrz Andrij Zaliwsky

18

ЧЕР 2021

Червоноградка отримала 200 балів на ЗНО!

Червоноградка отримала 200 балів на ЗНО!

Андріана Овдей, учениця ЧЗШ№12 отримала найвищий результат на ЗНО з англійської мови. Вітаємо Андріану та її вчителя Уляну Свйонтек з високим досягненням!

18

ЧЕР 2021

Відбудеться конкурс на посаду директора інклюзивно-ресурсного центру

Відбудеться конкурс на посаду директора інклюзивно-ресурсного центру

18 червня відбулось засідання комісії, яка проводитиме конкурс на заміщення вакантної посади директора Інклюзивно-ресурсного центру. До участі в конкурсі зголосилась лиша одна кандидатка – чинна директорка ІРЦ Тетяна Дмитришин.

18

ЧЕР 2021

Які школи вже отримали нових директорів?

Які школи вже отримали нових директорів?

За результатами письмового тестування, письмового вирішення ситуаційного завдання та публічної презентації перспективного плану розвитку закладу, Марія Семенова стала переможницею в конкурсі на посаду директора Межирічанського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа III ступенів - дитячий садок» та Волсвинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. До слова, сьогодні пані Марія презентуватиме свій план розвитку Червоноградського ліцею та ЧЗШ#2.

17

ЧЕР 2021

Повідомлення КП «Соснівкажитлокомунсервіс» про намір встановити тарифи на послуги з вивезення, захоронення (сортування) побутових відходів на 2021 рік

Повідомлення КП «Соснівкажитлокомунсервіс» про намір встановити тарифи на послуги з вивезення, захоронення (сортування) побутових відходів на 2021 рік

На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130 КП «Соснівкажитлокомунсервіс» доводить до відома споживачів, що має намір встановити тарифи на послуги з вивезення, захоронення (сортування) побутових відходів

16

ЧЕР 2021

В Солокії втопився 14-літній хлопець

В Солокії втопився 14-літній хлопець

16 червня працівники Червоноградської рятувальної станції з річки Солокія витягли на берег тіло потопельника 2007 р.н., мешканця Червонограда.

16 червня лунатимуть сирени сповіщення

16 ЧЕР 2021.

З метою перевірки рівня готовності територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення 16 червня 2021 року у період з 14:50 год. до 14:55 год. проводитиметься навчальне оповіщення населення м. Львова та області сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени.


16 та 18 червня відбудеться конкурс директорів шкіл.

14 ЧЕР 2021.

Письмове тестування претендентів та письмове виконання ситуаційного завдання відбудеться 16 червня 2021 року о 10:00 год.


17 червня, о 10:00, відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

14 ЧЕР 2021.

У порядку денному, який розглядатимуть члени виконкому - 13 питань.


За вихідні в ЦПМСД вакциновано 153 осіб

14 ЧЕР 2021.

12 та 13 червня в Центрі первинної медико-санітарної допомоги працював центр масової вакцинації.


У Червоноградському музеї історії релігії представили волинські ікони

14 ЧЕР 2021.

13 травня шедеври іконопису Червоноградського музею історії релігії були представлені в музеї Волинської ікони, а вже через місяць в Палаці Потоцьких відбулось відкриття виставки «Між Сходом і Заходом. Релігійний живопис XVIII-XIX ст. з колекції Волинського краєзнавчого музею».ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Departament Pracy i Ochrony Socjalnej


iść ...

Miejskie Terytorialne Centrum Usług Społecznych


iść ...

Miejskie centrum usług socjalnych dla rodzin, dzieci i młodzieży


iść ...

Departament Spraw Dzieci


iść ...

Martwimy się o ludzi

SŁUŻBY SOCJALNE


Promocja Czerwonograda
Wolwyn w zimie