• Witam na oficjalnym portalu społeczności Czerwonogradzkiej

  Jestem przekonany, że kluczem do sukcesu jest efektywna komunikacja z mieszkańcami, dlatego zebraliśmy na tych zasobach zbiory danych, które pozwolą ludziom otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach społecznych, decyzjach rządowych i proponowanych wektorach rozwoju..


  Z poważaniem, burmistrz Andrij Zaliwsky


 • Oficjalny geoportal Czerwonogradzkiej społeczności terytorialnej

  Oficjalny geoportal Czerwonogradzkiej społeczności terytorialnej powstał w celu jak najszybszego i jak najszybszego wyszukiwania danych o różnych obiektach geoprzestrzennych. Jednym z najwygodniejszych narzędzi do wyszukiwania informacji i pracy z nimi jest interaktywna mapa.


  GEOPORTAL NA MAPIE


 • Codzienna praca dla dobra społeczności

  To hasło, którym kieruję się ja i wszyscy pracownicy organów wykonawczych Rady Miejskiej w Czerwonogradzie. Nawet w trudnych warunkach samorządu staramy się jak najbardziej zbilansować wydatki naszymi decyzjami i działaniami i skierować je w kierunku rozwoju naszej dużej społeczności.


  Z poważaniem, burmistrz Andrij Zaliwsky

14

КВІ 2021

До уваги підприємців!

До уваги підприємців!

Сьогодні прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів підкреслив, що з 19 квітня фізичні особи - підприємці та наймані працівники з «червоних» карантинних зон зможуть надсилати заявки на отримання 8 тисяч гривень допомоги від держави.

14

КВІ 2021

17 квітня - День довкілля

17 квітня - День довкілля

17 квітня в Україні проводиться День довкілля з метою упорядкування, благоустрою та озеленення населених пунктів, очищення водних об’єктів.

14

КВІ 2021

Відбудеться сесія міської ради 15 квітня, о 10:00!

14

КВІ 2021

11-класники звільняються від ДПА

11-класники звільняються від ДПА

13 квітня 2021 року Верховна Рада України ухвалила закон № 5014, яким встановлено, що у зв‘язку із здійсненням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенняю коронавірусної хвороби (Covid-19), здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації.

14

КВІ 2021

На колишньому ДОКу знайдено снаряд!

На колишньому ДОКу знайдено снаряд!

13 квітня на території колишнього деревообробного комбінату у селі Острів було виявлено снаряд та гільзи часів Другої світової війни. На разі, місці небезпечної знахідки патрулює поліція. Очікується приїзд піротехніків.

На дорогу у Волсвині прибула дорожньо-ремонтна техніка

14 КВІ 2021.

Як інформує староста Волсвина та Городища Віктор Притулко, з 14 квітня 2021 року розпочинається ремонт дороги на відрізку від Панської річки до початку села Волсвин.


Депутати оглянули хід робіт на "Шахтарі"

14 КВІ 2021.

12 квітня відбулось чергове виїзне засідання тимчасової депутатської комісії, яка контролює хід виконання реконструкційних робіт на СК «Шахтар».


На засіданні виконкому призначили управителя багатоквартирних будинків.

14 КВІ 2021.

Сьогодні, 13 квітня, під час засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради, члени виконкому підтримали проєкт рішення «Про призначення управителя багатоквартирних будинкiв в м. Червоноград та смт. Гірник» у багатоквартирних будинках, де співвласниками не прийнято рішення про форму управління будинком.


Увага! Штормове попередження!

13 КВІ 2021.

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території м. Львова та Львівської області:


Школу в Гірнику таки відремонтують?

13 КВІ 2021.

Уряд затвердив перелік програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) у 2021 році.ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Departament Pracy i Ochrony Socjalnej


iść ...

Miejskie Terytorialne Centrum Usług Społecznych


iść ...

Miejskie centrum usług socjalnych dla rodzin, dzieci i młodzieży


iść ...

Departament Spraw Dzieci


iść ...

Martwimy się o ludzi

SŁUŻBY SOCJALNE


Promocja Czerwonograda
Wolwyn w zimie